Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zľava 200 € na váš projekt vysnívaného domčeka v spoločnosti WRANDERS. Vyberte si z ponuky alebo vytvoríme projekt podľa vašich predstáv.

12
Popis ponuky

Vyberte zo širokej ponuky katalógových projektov spoločnosti WRANDERS. Ako jediní majú v ponuke aj 164 projektov rekreačných chát a chalúp! Projekt osadenia do terénu a napojenia na inžinierske siete vám ochotne vypracujú, avšak cena tohto projektu bude stanovená individuálne vzhľadom na charakter pozemku a možnosti napojenia sa na inžinierske siete. Taktiež vám s ním pomôžu predajcovia.

Všetky rodinné domy v ponuke spoločnosti spĺňajú z hľadiska mernej potreby tepla na vykurovanie požiadavky súčasných platných noriem. Ponuka obsahuje širokú škálu projektových riešení rodinných domov. Nájdete tu prízemné domy, poschodové, menšie, väčšie, s plochou strechou, so šikmou,dvojdomy, ale aj bytové domy.

Kto mi spracuje osadenie na pozemok a napojenie inžinierskych sietí?

Každý projektant s oprávnením (s pečiatkou), ale taktiež vám s tým pomôžu obchodní predajcovia spoločnosti.

O spoločnosti

Firma WRANDERS
vznikla v roku 2003 so zámerom rozšíriť ponuku katalógových projektov rodinných domov na slovenskom trhu. V priebehu roku 2004 bola založená spoločnosť WRANDERS s.r.o., ktorá vydáva už svoj 12. ročník katalógových rodinných domov. Všetky štúdie prezentované v katalógoch sú návrhmi kolektívu firmy, ktoré na základe objednávok dopracovávajú do stupňa projektov pre stavebné povolenie. Ponuku neustále obohacujú o nové typy a veľkostné kategórie, ktoré získavajú aj z návrhov a požiadaviek od zákazníkov.

Ponuku katalógových rodinných domov projektovali z kvalitných stavebných materiálov dostupných na slovenskom trhu. Vytlačený katalóg si môžete objednať on-line, písomne alebo osobne zakúpiť v kancelárii spoločnosti.

Ak ste ponuku spoločnosti ešte nevideli,

môžete si ju pozrieť na ich stránke TU!
1 €
1,13 €

Kúpené
3x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
1 €
1,13 €

Kúpené
3x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

34
53
60
20