Zvodný a rozžiarený pohľad. Skvelý set 3D maskara na predĺženie mihalníc s prirodzeným efektom umelých rias v luxusnom darčekovom púzdre.

Popis ponuky
Zvodný pohľad a očarujúce mihalnice siahajúce až do neba - 3x dlhšie a 3x hustejšie. Rozžiarte svoj pohľad s 3D maskarou, ktorá pobláznila celý svet krásy.

Zistite na vlastné oči, čo znamená byť neodolateľná. Mihalnice sú 3x dlhšie a 3x hustejšie s dokonale prirodzeným efektom – výsledok je rovnaký ako pri aplikácii umelých mihalníc, ibaže daný set obsahuje iba prírodné látky, žiadne lepidlo a je vhodný aj pre citlivé oči. Návšteva kozmetického salóna odpadáva, ako aj umelé mihalnice.

3D set na predĺženie mihalníc je vodeodolný, bez zdraviu škodlivých látok (obsahuje iba prírodné látky a vlákna z čajovníka). Pozostáva z 2 kusov aplikačného gélu a vlákien z čajovníka. Aplikačný gél sa nanáša na mihalnice, následne sa naň dôsledne nanesú vlákna z druhej tuby. Celé sa to zafixuje druhou vrstvou aplikačného gélu. V prípade, že chcete mať neprehliadnuteľne dlhé mihalnice, možno aplikovať ešte jednu vrstvu vlákien a zafixovať ju konečnou vrstvou aplikačného gélu. S takto upravenými mihalnicami sa môžete kúpať aj športovať.

Najneočakávanejší darček plný krásy a dokonalosti zabalený v luxusnom darčekovom puzdre. Pridajte sa k miliónom žien na celom svete, ktoré majú neodolateľný pohľad.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
115x
Vyprší:
o 8 h.
Poskytuje:


7,90 €
35 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať