Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Luxusna dovolenka v Hoteli Galant**** s voľným vstupom do Aquaworldu, s polpenziou a s vlastným vinárstvom priamo v centre Mikulova.

49
Popis ponuky

Urobte si čas na relax v Aquaworlde so slnečnou terasou, strešným bazénom a s vírivkami, na svet Pálavského vína a vybrané gastronómie a na dokonalý komfort v 4 * hoteli Galant uprostred čarovnej atmosféry vzácnych pamiatok moravského Mikulova.

Vypravte sa v dvoch do Mikulova a užite si všetko, čo malebné mesto na juhu Moravy ponúka. Odpočívajte s výhľadom na Svätý kopček pár krokov od historického srdca mesta.

3 alebo až 6 dní si vychutnáte priestrannú izbu DELUXE s klimatizáciou alebo s terasou a s minerálnu vodu v izbe grátis. Spite sladko s konceptom pre zdravý a pohodlný spánok "Sleep Healthy", ktorý sa skladá z ergonomických matracov, z obliečky zo 100 % bavlny a s vankúšmi s antialergickou úpravou.

Pre váš pohodlný pobyt je každá izba vybavená Wifi pripojením, satelitným TV s multimediálnym PC, s minibarom, s trezorom a so sušičom na vlasy. Väčšina izieb má krásne výhľady na historické dominanty Mikulova alebo Pálavské vinice.

Doprajte svojim chuťovým pohárikom delikátny zážitok. Vynikajúca medzinárodná kuchyňa i tradičné špeciality s chuťou lahodných regionálnych vín dodajú vášmu pobytu nový rozmer.

Zážitok z lahodnej kuchyne doplníte ochutnávkou tých najlepších regionálnych vín v originálnom priestore vínnej pivnice.

Aquaworld v hoteli Galant **** - to sú vodné masáže, dva protiprúdy a chromoterapia v luxusnom strešnom bazéne so strešnou terasou, chŕličom vody a idylickým výhľadom na Svätý kopček.

Stresu a únavy sa rovnako dobre zbavíte v moderných vírivkách na romantickej slnečnej terase s výhľadom na zámok.

Hotel Galant má 25 hektárov vlastných viníc s ročnou produkciou 100 000 fliaš kvalitného vína spracovávaného šetrnou gravitačnou technológiou.

Za dve minúty odpočinkovej chôdze sa dostanete do historického centra Mikulova. Vydajte sa na námestie s čarovnou atmosférou, ktoré cez deň žije zábavou a kultúrou a v noci sa zahaľuje do záveja romantiky a upokojujúceho ticha.

Preskúmajte najobľúbenejšie výletné a pútnické miesto regiónu, Svätý kopček úplne zblízka. Môžete navštíviť aj Baziliku Navštívenia Panny Márie alebo zoologickú záhradu. Cesta na vrchol začína kúsok od hotela.

Za návštevu stojí zrúcanina Kozí Hrádok aj Mikulovský Zámok. Okrem prekrásnej zámockej knižnice a sály predkov na zámku objavíte hneď niekoľko zaujímavých múzejných expozícií.

Rozprávkové chvíle môžete začať tiež na chrbte koní z jazdeckého centra Mikulov. Klusajte romantickým Mikulovom v sedle beláka alebo vraníka. Menej odvážni sa môžu nechať zviesť krokom na krátkej prechádzke alebo priamo v jazdiarni a pre naozaj výnimočný luxusný zážitok je pre vás pripravený aj kočiar s koňmi pre jazdu do Mikulova a späť.

www.galant.cz
150 €
292 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
150 €
292 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
Práve prezerá 41 ľudí
37
Práve prezerá 47 ľudí
45
70