Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Romantická masáž pre dvoch alebo aromaterapeutická či medová masáž. Zabudnite na stres a starosti a doprajte vášmu telu jedinečný relax.

Fitclinic
0 / 5
30
Popis ponuky

Pri výbere parfumu, sme obozretní. Veľmi dobre si totiž uvedomujeme, že parfumom dokážeme podčiarknuť svoje ja. Na podobnom princípe funguje i aromaterapia - lieči pomocou vône. Masáž, pri ktorej zohrávajú vonné éterické oleje významnú úlohu, vás zaručene povzbudí i poteší.

Éterické oleje majú moc ovplyvňovať zdravotný aj psychický stav. Tento jav zaraďujeme medzi prirodzené formy liečby, nenásilne, bez liekov. Dostávame ich do krvného obehu človeka dvoma spôsobmi, buď inhaláciou cez dýchacie ústrojenstvo, alebo cez pokožku prostredníctvom masáže, alebo kúpeľa. Vy máte možnosť vyskúšať si vo FIT clinic variant masáže. Vyliečte sa pomocou vôní!

Láka vás skôr variant príjemnej masáže, vstupu do sauny, do perličkového kúpeľa a zároveň mať pri sebe svoju polovičku? Zvoľte si romantický balíček pre dvoch a budete spokojní.

Medová masáž ako taká je ale považovaná za masáž mäkkých tkanív. Účinok medovej masáže je založený na aktívnom pôsobení vyživujúceho čistého medu na pokožku, tak ako aj na samotnej upokojujúcej dotykovej terapii.

Účinky:

  • Hebká pokožka
  • Vyživená pokožka
  • Napomáhanie krvnému obehu
  • Detoxikácia tela
  • Koža je po nej schopná vstrebať všetky výživové látky medu

FitClinic je špecializované rehabilitačné a športové zariadenie, zamerané na liečbu postraumatických stavov, pooperačnú rehabilitáciu, liečbu chronických ťažkostí či bolestí pohybového aparátu. Zároveň ponúka komplexnú starostlivosť o svojich klientov v rámci udržania či prinavrátenia celkového zdravia na úrovni fyzickej i psychickej. Odborný tím pod vedením športového ortopéda MUDr. Sijku a postraumatického kondičného trénera Petra Čiernika MBA, pomáha klientom vrátiť sa spať do aktívneho života v krátkom čase.

www.fitclinic.sk
18,90 €
27 €

Kúpené
270x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
18,90 €
27 €

Kúpené
270x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

46
38
79
58