Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zvodné, plné a zmyselné pery v anti age clinic AURA. Využite možnosť korekcie vašich pier, aby boli také, aké ste si vždy vysnívali.

32
Popis ponuky

Pery a oči sú dominantou ženskej tváre. Využite možnosť korekcie vašich pier, aby boli také, aké ste si vždy vysnívali.

Kyselina hyalurónová tzv. filler sa používa na zväčšenie a úpravu červenej časti pier, korekciu stranovej asymetrie, zvýraznenie stredového srdiečka, objemu červenej časti pier a vyplnenie prázdnych, zvráskavených pier, vyplnenie vertikálnych tzv. fajčiarskych vrások na hornej pere. V anti age clinic AURA používajú kyseliny Teosyal RHA 2, Juvederm ultra 3, Juvederm Volift, Princess Filler. Každá má svoje špecifiká, lekár vám rád poradí, ktorá je tá správna práve pre vás.

Tento zákrok vykonáva vysoko kvalifikovaný lekár Dr. med. univ. Lukáš Šimko. Dr. med. univ. Lukáš Šimko študoval a promoval na Lekárskej fakulte vo Viedni. Od ukončenia štúdia je zaradený do špecializačného odboru plastická chirurgia. Návštevami množstva zahraničných kurzov je kvalifikovaný v aplikácii výplňových materiálov, ako sú kyselina hyalurónová a neurotoxínov ako napr. botox do všetkých partii tváre a tela. Cit pre jedinečnú potrebu pacienta má vytrénovaný tisíckami aplikácií, ktoré už vykonal.

Po lokálnej anestézie pier je gél vstrekovaný jemnou ihlou do kože v malých množstvách. Výsledok sa dostaví okamžite a má dlhodobo skrášľujúci účinok. Aplikácia je bezpečná, avšak môžu sa vyskytnúť bežné sprevádzajúce javy. Po zákroku môže byť ošetrené miesto začervenané, niekoľko hodín mierne opuchnuté, môže sa objaviť modrina v ošetrenej oblasti. Tieto prejavy nepovažujte za komplikácie, ich trvanie je prechodného charakteru a za niekoľko hodín, maximálne do 3 - 5 dní ustupujú. Lekár si pacientku zvyčajne zavolá na kontrolu o 2 týždne a gél sa môže dopichnúť v prípade, ak sa celá dávka nespotrebovala.

Po zákroku neodporúčame pobyt na slnku a v saune, použitie make-upu je tiež vhodné odložiť až na nasledujúci deň. Doba pretrvávania látky v perách je individuálna, v plnej kráse budú pery žiariť 5 - 6 mesiacov, efekt sa začne vytrácať okolo 9 - 12 mesiacov po zákroku, u niektorých materiálov je efekt prípadne aj dlhší.

„Aura“ je anti-age klinikou, v ktorej pracujú vrcholne školení odborníci, ktorí využívajú špičkové materiály a najnovšie laserové technológie v sterilnom a v modernom prostredí. V „Aure“ vám ponúknu najlepšie neinvazívne metódy estetickej medicíny pre tvár a telo! Lekári a sestričky kliniky „Aura“ používajú najmodernejšie technológie a zariadenia, ktoré riešia väčšinu estetických problémov bez použitia plastickej chirurgie (nežiaduce ochlpenie, nadváha, celulitída, zmeny tváre súvisiace s vekom, kožné problémy, atď.).

Môžu ponúknuť takéto služby a procedúry ako: laserová epilácia, laserové brúsenie, laserové omladenie, aparátová kozmetológia, mezoterapia, konturová plastika, miostimulácia, presoterapia. Kliniky sú vybavené najmodernejším inovatívnym zariadením. Úspešne uplatňujú kombinované programy laserovej epilácie, programy korekcie hmotnosti a liečby celulitídy. Pomôžu vám získať výbornú, štíhlu postavu a krásnu hladkú kožu.

www.aura-clinic.sk
115 €
170 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
115 €
170 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
79
79
79