Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dámske parfémy Prada, Nina Ricci alebo Shakira. Vôňa predstavuje skrytú eleganciu každej dámy. Ukážte svetu ženu, ktorá sa naozaj vyzná.

40
Popis ponuky

Nestačí dobre vyzerať, dôležité je aj krásne voňať. Výber vône - krásnej, intenzívnej a podmanivej zároveň je veľmi dôležitý. Spoznajte štyri príťažlivé dámske vône, ktoré očaria nielen vás, ale aj všetkých pánov navôkol. Skvelé aj ako darček pre ozajstné divy.

Dámsky parfém Prada Candy Florale 50 mlosobný odber za 29,99 € (pôvodne 44,90 €)

s poštovným za 33,45 € (pôvodne 44,90 €)

Krásna vôňa z kvetu, ktorý bol stvorený špeciálne pre túto vôňu od Prady. Temperamentná, plná elánu - jednoducho stret sviežich kvetinových tónov, vďaka ktorému sa zaraz ocitnete na rozkvitnutej lúke plnej rannej rosy. Veľmi elegantná, ženská vôňa, ktorá má kvetinový začiatok skĺzajúci do pivonky a medový koniec, ktorý uzatvára jedinečnú kompozíciu vône.

Zloženie vône

Hlava: limonka

Srdce: pivonka

Základ: pižmo, benzoin, med, karamel

Dámsky parfém Nina Ricci Nina L´Eau 50 mlosobný odber za 21,99 € (pôvodne 30,50 €)

s poštovným za 25,49 € (pôvodne 30,50 €)

Cyprusová kvetinová dámska vôňa, navrhnutá pre sebavedomú ženu, ktorá sa netají svojou hrdosťou a svojou zmyselnosťou si poľahky získava pozornosť okolia. Dámsky parfém Nina Ricci je jedinečná vôňa, ktorá v sebe ukrýva životnú silu. Je vhodná na každodenné nosenie. Dámsky parfém Nina Riccisa v úvode predstaví sviežim a energickým akordom bergamotu, ktorý obohacuje akord rebarbory.

Srdcom dámskeho parfému sa šíri opojná vôňa ruží v spojení s tropickými kvietkami tuberózy. Základ parfému je v réžii santalového dreva a pačuli, ktorých spojenie je nabité zmyselnosťou. Autormi dámskeho parfému Nina Ricci sú Aurélien Guichard a Jacques Huclier.Zloženie vône


Hlava: rebarbora, bergamot

Srdce: ruža, tuberóza, durman

Základ: santalové drevo, pačuli

Dámsky parfém Shakira EU Florale 80 mlosobný odber za 11,50 € (pôvodne 19,20 €)

s poštovným za 15 € (pôvodne 19,20 €)

Nová vôňa, ktorú má na svedomí Shakira. Explózia kvetov, ktorú dopĺňa radosť zo života, optimizmus a vitalita. Slovom vlastnosti, ktorými oplýva aj samotná autorka. Vôňa znázorňuje pocit čistého šťastia, je jednoduchá s niekoľkými fragmentami, ktoré dokopy zanechávajú silný dojem. Akordy jazmínu či bergamotu boli starostlivo vyberané tak, aby vytvárali dojem kvetinovej sviežosti. Šťastie vyvoláva aj divoké ovocie ako maliny, černice a čučoriedky. Zmyselnosť dodáva tejto vôni práve čerstvá vanilka a pižmo, ktoré tvoria jej základ.

Zloženie vône

Hlava: bergamot, grapefruit

Srdce: ruža, jazmín, červené jablko

Základ: pižmo, santalové drevo

Dámsky parfém Prada Candy L´Eau 50 mlosobný odber za 29,99 € (pôvodne 39,50 €)

s poštovným za 34,90 € (pôvodne 39,50 €)Gurmánska lahôdka vo svete krásnych vôní s karamelovými tónmi. Hravý a zvodný parfém dotvorený tónmi citrusov a kvetín. Jeho otvorenie iskrí vďaka čerstvým talianskym citrusom, po ktorých nasleduje kvetinové srdce a hrachor. Základ vône tvorí karamel benzoin a pižmo.Zloženie vône


Hlava: citrusy

Srdce: hrachor

Základ: karamel, benzoin, pižmo
11,50 €
19,20 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
11,50 €
19,20 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

29
28
59
35