Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dovolenka pre celú rodinu s polpenziou a neobmedzeným vstupom do hotelového wellness a termálneho parku v Hoteli Bania**** Thermal & Ski.

40
Popis ponuky

Kombinácia luxusných kúpeľov s unikátnou mikroklímou, krištáľovo čistým vzduchom Vysokých Tatier a prístupom k minerálnej vode zaručuje, že pobyt Hotel Bania**** Thermal & Ski bude naozaj výnimočný.

Hotel sa nachádza vedľa moderného termálneho parku Terma Bania s troma zónami (zóna zábavy, relaxu a Spa zóna) prepojeným s hotelom a dostupným prechodom aj v župane. SPA komplex Terma Bania stojí priamo nad miestom, kde vyviera geotermálna voda. Tento kúpeľný hotel je vhodný aj pre tých najnáročnejších. Vyznačuje sa starostlivosťou o vaše úplné pohodlie, vysokou kvalitou služieb a diskrétnosťou. Kúpele v horách sú skvelou možnosťou, ako oživiť telo a upokojiť ducha vďaka rôznym kúpeľným programom a wellness procedúram.

Hotelové Wellness & SpaŠírením Spa & Wellness filozofie sa hotel podieľa na podpore zdravého životného štýlu. Vďaka používaniu prírodných produktov pri starostlivosti o telo, hostia znovu získavajú rovnováhu a dokonalé duševné rozpoloženie. Tiché prostredie, krištáľovo čistý vzduch, výborné podmienky pre šport a rekreáciu uvoľňujú pozitívnu energiu.

Nájdete tu až 6 liečebných miestností (vrátane izieb pre dve osoby) a saunu v kombinácii s odpočivárňou. Správna kombinácia čistých prírodných liečiv, bylín, ílu, oleja a soli a múdrosti našich babičiek prináša zdroj vitality.

Skutočnou raritou vo wellness je pekár, ktorý keď vyjdete zo sauny, vám upečie čerstvý chlieb alebo iné špeciality.

Termálny park Bania

Kúpalisko Bania v Białka Tatranskej je nezvyčajným miestom, ktoré zahŕňa zábavu vodného parku, pohodlie kúpeľov a tiež liečivé vlastnosti termálneho oddychu. To všetko je doplnené o polohu v tesnej blízkosti najväčšieho lyžiarskeho strediska v Poľsku. Mapu areálu nájdete TU. Otváracie hodiny sú od 9.00 - 22.00 hod.V cene jarného balíka je nelimitovaný a neobmedzený vstup do celého areálu Termálneho parku Terma Bania. Vstup je platný pre všetky zóny: Zábavná zóna - Strefa Zabawy, relaxačná zóna - Strefa Relaksu a Saunarium - Spa zóna).

Teplota vody: 34°C - 38°C.

Zaujímavé architektonické riešenia umožňujú zábavu a relaxáciu v nezvyčajne štýlovom interiéri a prekvapí zaujímavým spojením goralského folklóru a moderného dizajnu. Šetrné stavebné riešenie voči životnému prostrediu v nebývalom merítku majú zásluhu na tom, že Terma je súčasťou myšlienky starostlivosti o životné prostredie a dobré životné podmienky budúcich generácií.

Zóna zábavy:

 • 2 vnútorne a 1 vonkajší bazén s teplotou vody: 34°C - 38°C.

 • Šmykľavky: Anaconda, Turbo, Pontoon, Family (celková dĺžka viac ako 300 m)

Zóna relaxu:

 • 2 vnútorné bazény prepojené s 2 vonkajšími s termálnou vodou s teplotou 34°C - 38°C.

Saunová zóna:Luxusné izby Therma Bania****


Komfortné izby Classic plne zariadené v tirolskom štýle sa na niekoľko dní stanú vašim domovom. Dýchajú novotou, vkusom a atmosférou domova.

Vybavenie izby Classic

 • 2 oddelené alebo 1 manželská posteľ, možnosť prístelky
 • TV
 • rádio
 • telefón
 • internet
 • vybrané izby s výhľadom na Tatry a s balkónom
 • kúpeľňa se sprchovým kútom
 • uteráky
 • kozmetika
 • izby pre nefajčiarov

Zážitková gastronómiaModerné priestory reštaurácie a delikatesy majstrov kuchárov urobia z vášho pobytu skutočný gurmánsky zážitok. V hoteli môžete navštíviť 4 rôzne reštaurácie. Jedlá sú pripravované z čerstvých potravín, pochutnať si môžete na goralských špecialitách, ale aj kuchyňu inšpirované ľahkým a chutným talianskym kuchárskym umením.

Po dni strávenom odpočinkom, túrou alebo rozmaznávaním vo wellness dobre padne osviežujúci drink z dielne skúseného barmana. Intímna atmosféra alebo naopak lákavé svetla na tanečnom parkete... Aj takto môže vyzerať vaša dlhá noc v hotelovom klube Bania.

Súčasťou hotela je aj herňa s automatmi a billiardom.

V hoteli nájdete aj dve vnútorné a dve vonkajšie ihriská pre vaše ratolesti. Priamo pri hoteli sa nachádza úplne nový zábavný zábavný detský park!

Alebo si vychutnajte posledný tohtoročný sneh na jarnej lyžovačke.

 • 15 km od najväčšieho tatranského strediska v Poľsku Zakopaného

 • 70 minút od kráľovského Krakova

www.hotelbania.pl
229 €
379 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
229 €
379 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

24
78
32
40