Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Glukosamin a Kodroitin sulfát prispievajú k zdraviu kĺbov a podporujú ich ohybnosť. Vhodný pre športovcov a fyzicky pracujúcich ľudí.

40
Popis ponuky

Detail zľavy

Glukosamín je látka telu vlastné, teda vzniká v našom tele a v ňom aj naďalej pôsobí. Postupne sa zabudováva do zlúčenín označované ako polysacharidy čiže glykosaminglykány. Tieto zlúčeniny sú obsiahnuté v kĺboch ​​a väziva, kde viažu vodu a tým zvyšujú pružnosť chrupavky a tým i pohyblivosť kĺbu. Chrupavka pokrýva konca kostí a tvoria kĺbový výstelku. Týmto spôsobom chráni kĺby a zmierňuje ich bolestivosť a zlepšuje pohyblivosť. Okrem samotného glukosamínu k týmto zlúčeninám patrí ešte treba chondroitín sulfát, s ktorým je niekedy v prípravkoch glukosamín kombinovaný.

Glukosamín sa najčastejšie v prípravkoch nachádza ako síran (sulfát), teda ako glukosamín sulfát. Práve síra pomáha zabudovať molekulu glukozamínu (presnejšie molekulu polysacharidu, ktorej súčasťou glukosamín je) do priestorových štruktúr chrupavky. Táto forma je najvýhodnejšie, pretože sa najlepšie v tele vstrebáva z čreva. Pomáha teda vytvárať chrupavku.

Glukosamín sulfát tým pomáha pri bolestiach a zápaloch kĺbov, čo je dôležité pri zmierňovaní priebehu artrózy kĺbov. Dôležité je si uvedomiť, že pomáha pri stuhnutosti a bolestivosti všetkých kĺbov, teda pri problémoch kolien, prstov, lakťových kĺbov a ďalších. Pozitívne pôsobí tiež pri spondylotických problémoch v oblastiach krčnej, hrudnej a bedrovej chrbtice. Ľudovo povedané sa dá povedať - glukosamín je na kĺby, či už je to bedrový alebo kolenný kĺb. Je tiež všeobecne označovaný ako výživa kĺbov. Ďalej pomáha pri hojení po výronoch. Tiež sa užíva aj preventívne pre posilnenie kĺbov a proti ich možnému ďalšiemu poškodeniu a opotrebeniu, čo má význam pri prevencii artrózy kĺbov.

OCSO Organic Solutions

Organic Solutions OCSO je značkou, ktorá už dlhú dobu žne úspechy v okolitých krajinách a konečne prichádza aj na Slovensko. Základom týchto úspechov je snaha priblížiť sa čo najviac čistote prírodných vitamínov a minerálov. Dcérska firma Naturmarket je jediným oficiálnym distribútorom značky u nás. Výrobky značky OCSO ponúkajú celý rad produktov podporujúcich zdravie a správnu životosprávu. Značka je držiteľom certifikátu GMP.

Certifikát GMP:

Je celosvetový systém kontroly kvality a dodržiavania deklarovaných výrobných, spracovateľských a distribučných postupov. Certifikát GMP je potvrdzujúcim dokladom, že daný výrobca spĺňa prísne kritéria uplatňované pri výrobe a kontrole liečiv.

Upozornenie:

Ak sa u Vás vyskytnú nežiaduce účinky alebo iné neobvyklé reakcie, poraďte sa s Vašim lekárom.
5,50 €
9,15 €

Kúpené
543x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
5,50 €
9,15 €

Kúpené
543x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

75
23
13
13