Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Najväčší thermal park na Morave vás pozýva na nevšednú relaxáciu pod šírym nebom. 2-hodinový vstup do privátnej kade a fínskej sauny.

50
Popis ponuky

Podrobnosti o slevě

Najväčší thermal park na Morave vás pozýva na nevšednú relaxáciu pod šírym nebom. 2-hodinový vstup do privátnej kade s vyhrievanou vodou, v kombinácii s fínskou saunou v prírode, je jedinečným spojením oddychu na čerstvom horskom vzduchu s blahodárnymi procedúrami.Thermal Park
nadchne aj tých najnáročnejších z vás, ktorí si k privátnemu vstupu môžu dokúpiť aj Ondrášove pohladenie s vonnou esenciou - úžasná masáž so zábalom.

Na vlastnej koži si môžete vychutnať kúpeľ pod holým nebom v špeciálne upravených kadiach s vyhrievanou vodou na 36° - 40°C. Voda je čerpaná z vlastných hlbokých vrtov.

Môžete tu využiť aj novú vonkajšiu fínsku saunu, umiestnenú priamo pri lese, 5 drevených sudov s ohrievanou vodou z beskydských hôr, vrátane jedného maxisudu až pre 14 osôb a ochladzovacej kade s neustálym prítokom čerstvej vody. Na želanie je možné kúpeľ obohatiť o rôzne bylinné či minerálne prísady vrátane extraktu z konope, soli a podobne.

Pre vaše maximálne pohodlie je v priestoroch Thermal Parku pripravený aj music bar, odpočiváreň a prezliekárne.

www.hotelondrasuvdvur.cz
6 €
12 €

Kúpené
49x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
6 €
12 €

Kúpené
49x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

81
24
24
73