Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Krásny hotel Sobota*** s komfortným ubytovaním a kvalitnými stravovacími službami v prostredí Vysokých Tatier vedľa Aquacity Poprad.

45
Popis ponuky

Krásny hotel Sobota*** s komfortným ubytovaním a kvalitnými stravovacími službami v prostredí Vysokých Tatier. Zažite skvelý oddych vo vodnom parku Aquacity Poprad, prejdite sa nádhernou prírodou Vysokých Tatier a objavujte pamiatky v blízkom okolí.

V hoteli je k dispozícii 17 komfortne zariadených dvojposteľových, 4 jednoposteľové izby a 2 dvojposteľové apartmány s možnosťou prísteliek. 1 jednoposteľová izba je prispôsobená pre imobilných hostí.

Vybavenie izieb:

 • Štandardná posteľ pre jednu/dve osoby
 • Pracovný stôl so stoličkou
 • Odkladacie miesto na batožinu
 • TV s diaľkovým ovládaním
 • WIFI internetové pripojenie
 • Minibar
 • Bezpečnostný trezor na izbe
 • Kombinovaná kúpelňa so sprchou a WC
 • Sušič na vlasy a kúpelňová kozmetika
 • Telefón
 • Detská postieľka na vyžiadanie

Osobný prístup k hosťom, kvalitné služby, profesionálna obsluha, príjemné prostredie, pohodlie, spoľahlivosť.

Nezabudnuteľné kulinárske zážitky môžete vychutnávať v štýlovej reštaurácii, ladenej v tóne drevo – kov – kameň, vybavenej barom a vinotékou s kapacitou 82 stoličiek. Pri praskaní dreva v krbe môžete v plnej miere oceniť čaro, pestrosť a výnimočnosť slovenských a regionálnych špecialít i medzinárodnej kuchyne, pripravovaných majstrami kuchármi. K dispozícii je tiež zimná záhrada s kapacitou 44 stoličiek a letná terasa s bohatou ponukou jedál pripravovaných na grile.

Hotel je vhodný na organizovanie banketových podujatí ako i rôznych seminárov a školení, aby tak oslovil aj tých najnáročnejších klientov a prispel k príjemne strávenej dovolenke.

Hotel víta aj tých najmenších, pre ktorých je pripravené detské ihrisko, detské menu v reštaurácii. Izby sú prispôsobené aj pre rodiny s deťmi.

Tipy na výlety:

Hotel Sobota má veľmi výhodnú polohu – v blízkom okolí sú bohaté možnosti turistiky, kúpania, poznávania pamiatok a histórie podtatranského regiónu, spišských miest, Zamaguria a Gemera a tiež ostatných voľnočasových aktivít.

Spišská Sobota a jej námestieNajstaršou zachovanou stavbou Spišskej Soboty je rímskokatolícky farský kostol sv. Juraja. Je najvýznamnejším objektom mesta a jeho interiér patrí k najzachovalejším a najvzácnejším na Spiši i na Slovensku. Drevený krídlový oltár sv. Juraja je dielom svetoznámeho Majstra Pavla z Levoče. Neprehliadnuteľná na námestí je renesančná zvonica z roku 1598, ale i Immaculata.

Ďalšie mestá a pamiatky v blízkosti, ktoré sú hodné návštevy, sú historická Levoča, Kežmarok, v ktorom sa nachádzajú 2 kultúrne pamiatky – lýceum (s jednou z najväčších historických knižníc v strednej Európe) a drevený artikulárny kostol z 18. storočia. Aj v súčasnosti patrí Kežmarok k najväčším a najkrajším spišským mestám.

Neďaleko Spišskej Novej Vsi v nadmorskej výške 634 m, na vápencovej skale prevyšujúcej okolitý terén o 200 m, vládne Spišskej kotline, národná kultúrna pamiatka, najväčší hrad v strednej Európe, Spišský hrad. Len zo samotného hradu uvidíte jeho nádhernú polohu i krásnu architektúru, pre ktorú sa oplatí vynaložiť sily na výstup na hrad.

Červený Kláštor ponúka splav na drevených pltiach, adrenalínový rafting na gumených člnoch po rieke Dunajec.

Ak túžite spoznať aj „podzemný svet“ v blízkosti sa nachádza Belianska jaskyňa, Demänovská ľadová jaskyňa, Demänovská jaskyňa slobody, Važecká jaskyňa...

Po celodennom výlete si doprajte relax v neďalekom Aquacity Poprad. Je tam na výber z vnútorných a vonkajších bazénov, šmýkačiek, detských ihrísk, sáun a parných sáun, barov, kaviarní a reštaurácií.

Približne 20 km od Hotela Sobota*** je termálne kúpalisko Vrbov. V areáli termálneho kúpaliska sa nachádza sedem bazénov, z toho sú tri detské. Teplota vody v bazénoch je od 26 °C do 38 °C. Táto minerálna voda má blahodarné účinky na pohybové a nervové ústrojenstvo, dýchací a srdcovocievny systém.

www.hotelsobota.sk
109 €
199 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
109 €
199 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
40
32
16