Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Profesionálne čistenie pleti ultrazvukom. Byť mladou, krásnou, s hebkou pleťou bez vrások ešte nebolo jednoduchšie.

estem
0 / 5
52
Popis ponuky

Zbavte svoju pleť akné či problematických a stále sa rozširujúcich čiernych bodiek. Nemusíte pritom podstupovať klasické manuálne bolestivé čistenie. Oddajte sa modernému ultrazvuku a majte pleť čistú ako bábätko.

Ultrazvukový prístroj je vybavený špeciálnou ultrazvukovou sondou a vykonáva niekoľko činností:EXFOLIÁCIU - povrchový peeling, ktorého hlavným cieľom je odstránenie zvyšného mazu, baktérií, toxínov z povrchu pokožky.

CLEANSING - hĺbkové čistenie – ultrazvuková sonda v značnej miere nahrádza nepríjemné, až niekedy bolestné klasické manuálne čistenie.

TONIZÁCIA - využíva sa mikromasážny efekt ultrazvukovej sondy, čo veľmi kladne pôsobí na vrásky. Zlepšuje sa mikrocirkulácia v tkanivách, okysličenie buniek a zlepšuje sa penetrácia kozmetických produktov.

Odporúča sa na normálny typ pleti bez zápalových procesov, bez akné a najmä pre citlivú pleť.

Kontraindikácie:

  • tehotenstvo
  • kardiostimulátor
  • nádorové ochorenia kože
  • akné, ekzém, herpes

Dermatoestetické centrum e s t e m

Dermatoestetické centrum es t é m
disponuje širokou škálou ošetrení a procedúr, čím dokáže komplexnejšie vyhovieť potrebám klienta. Kozmetické ošetrenie metódou GISELE DELORME PARIS je založené cez precízne analýzy pokožky a špecifický prístup, tak aby sa zachovala optimálna krása pokožky.

Byť krásna, mladá a bez vrások... žiadny problém. Vyrieši to botulotoxín, ktorý ich vyhladí, kyselina hyalurónová vyplní a najnovšou novinkou je aplikácia plazmy alebo tzv. Drakulova metóda. Je čoraz viac populárnejšia a vie sa poriadne popasovať s časom.www.estem.sk
12,99 €
27 €

Kúpené
74x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
12,99 €
27 €

Kúpené
74x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

82
66
75
72