Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Uvoľnite nahromadené napätie. Permanentka na 5 cvičení na jogu a pilates v Ružinove, kde sa vám bude venovať certifikovaná inštruktorka.

64
Popis ponuky

Cítite, že potrebuje pohyb a relax zároveň? Využite 5-vstupovú permanentku na jogu alebo pilates v Ružinove, kde sa vám bude venovať certifikovaná inštruktorka a uvoľnite svoju myseľ a spevnite pritom svoje telo.

V joge sa na prípravu cvičenia ásan využívajú spravidla mnohé typy cvičení, ktorých cvičenie ľahko zvládnete pod vedením inštruktorky. Existujú formy jogy, ktoré skočia rovnými nohami do cvičenia ásan, ktoré cvičia dookola v niekoľkých opakovaniach, čím dochádza k postupnému uvoľneniu napätia, i posilneniu svalstva rovno v pozícii.

PILATES je vhodný pre všetky vekové kategórie bez ohľadu na celkovú kondíciu, dokonca aj pre ľudí s osteoporózou a problémami „s krížami“. Pilates je jeden z najúčinnejších cvičebných programov zameraný na rovnomerné vyváženie povrchových a hlbokých svalov ľudského tela, udržanie telesnej kondície, zlepšenie pohybového aparátu ako aj zdokonalenie správneho postoja i pohybovej koordinácie.

Cvičebný systém je predovšetkým zameraný na vytvarovanie a spevnenie partií strednej časti tela, ale aj na natiahnutie a posilnenie iných svalových skupín tela. Vaše svaly nebudú rásť do šírky, naopak nadobudnú dlhý, štíhly tvar. Keďže ide o pohybovú metódu, kde je úzke prepojenie tela a mysle, rozvíja sa pri nej schopnosť uvedomenia si telesného pohybu, čo má za následok kvalitnejšie precítenie práce jednotlivých svalov. Veľký dôraz sa tiež kladie na správne dýchanie.Viac informácií nájdete aj na www.facebook.com/pilatesstudiojj
8,90 €
25 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
8,90 €
25 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
46
55
38