Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Angličtina vyučovaná pomocou Callanovej metódy. Je to konverzačná metóda, pomocou ktorej študent rozpráva po anglicky už od 1. hodiny.

40
Popis ponuky

Angličtina je vyučovaná pomocou Callanovej metódy. Je to konverzačná metóda, pomocou ktorej študent rozpráva po anglicky už od 1. hodiny. Nudnému čakaniu, kým spolužiak dočíta alebo preloží text, tak dali v jazykovej škole The Flow stopku.

Tu je hodina využitá na 100 % a nudiť sa nie je čas, keďže študent musí stále reagovať na lektorove otázky. Výučba je vedená profesionálnymi lektormi s dlhoročnou praxou.

V okolí budovy je bezplatné parkovanie. Káva, čaj a minerálna voda je automatickou súčasťou servisu. Takisto si potrpia na príjemnú, až takmer rodinnú atmosféru, pretože učenie nemá byť stresom ale príjemným oddychom. Vytvárajú malé skupiny študentov (4-7 ľudí) tak, aby každá hodina bola pre študenta prínosom.

Čo je Callanova metóda?

Callanova metóda bola vyvíjaná 15 rokov Robinom Callanom a radí sa medzi priame metódy výučby jazyka. Funguje na komunikačnom princípe, čo znamená, že študent priamo komunikuje v anglickom jazyku od prvej hodiny vyučovania. Študent sa učí prirodzenou cestou, takisto ako sa naučil svoj materinský jazyk. Anglicky hovoriace prostredie sa simuluje striedaním lektorov, kde každý jednotlivec má svoj osobitý štýl rozprávania, presne ako v reálnom živote.

Prečo je Callanova metóda efektívna?

Kľúčovým faktorom úspechu tejto metódy je systematický prístup učiteľa k výučbe jazyka a jeho odhodlanie maximalizovať podiel študenta na hodine. Študenti sa najefektívnejšie učia rozprávaním a počúvaním, na čom je táto metóda postavená. Neustálym opakovaním jazykových štruktúr sa nové učivo automaticky vrýva študentovi do podvedomia a do pamäte štyrikrát rýchlejšie ako pri iných, bežne používaných metódach. Vďaka tomuto postupu sa študent naučí rozprávať za štvrtinu času, ktorý je inak bežne potrebný na zvládnutie toho istého objemu učiva.

Jazyková škola The Flow sa nachádza na ulici Hroncová 1 v Košiciach v business centre na 3. poschodí. Team školy pozostáva z kvalitných a školených lektorov. Obzvlášť si dávajú záležať na individuálnom prístupe ku každému klientovi a príjemnej a pohodovej atmosfére na hodinách. Klientom ponúkajú pitný režim v rámci kurzu zadarmo (káva, čaj, minerálna voda). Parkovanie v okolí je zadarmo.

www.theflow.sk
39 €
65 €

Kúpené
13x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
39 €
65 €

Kúpené
13x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50