Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Manikúra s RockLACom alebo gél lakom. Zdravé, pekné a dokonale upravené nechty sú šperkom na rukách každej ženy.

estem
0 / 5
50
Popis ponuky

Ženské pazúriky. Sú zvodné, elegantné a je možné ich považovať za jeden zo šperkov každej dámy. Zverte tie svoje do rúk odborníkov, ktorí sa o ne postarajú vďaka manikúre a aplikácii špeciálneho RockLACu alebo gél laku.

RockLAC je revolučný a šetrný farebný lak na nechty, ktorý je určený do UV lampy. Nanáša sa na manikúrou upravené odmastené prírodné nechty v dvoch tenučkých vrstvách. Výsledný efekt Vás prekvapí elegantným vzhľadom a vysokým leskom. V ponuke je aj aplikácia gél laku s podobným postupom výsledkami.

O centre estém

Prvoradou úlohou centra je vyhovieť požiadavkám a potrebám klientov. Pripravené sú ošetrenia francúzskou kozmetikou Gisele Delorme a Medik8 s možnosťou relaxu v príjemnom prostredí.

Na svoje si príde aj tá časť klientely, ktorá nie je spokojná so svojou postavou. Preformovať siluetu znížením obvodu napomáha BODYKA – ultrazvukový kavitačný prístroj a Niodé lymfodrenážny prístroj. Ďalším špecifikom tohto centra je poskytovanie služieb a postupov estetickej dermatológie, ktoré sa prispôsobujú individuálne potrebám každého klienta. Iba správna kombinácia ošetrení vedie k účinnému riešeniu daného problému.
7,50 €
15 €

Kúpené
44x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
7,50 €
15 €

Kúpené
44x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

66
75
72
38