Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zelená káva pre zdravší životný štýl. Doprajte si túto nezameniteľnú pochúťku, ktorá naštartuje váš metabolizmu a dodá vám energiu.

41
Popis ponuky

Zelená káva je vlastne rovnaká káva, akú zvykneme normálne piť s tým rozdielom, že nie je pražená. Práve pražením sa z kávy uvoľňuje príjemná vôňa a charakteristická chuť. To je ale daň za to, že sa v nej stratí mnoho živín, ktoré nepražená zelená káva obsahuje.

Pražením sa v káve stráca napríklad mnoho antioxidantov, ktoré nás chránia pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. A tiež kyselina chlorogenová, ktorá napomáha pri pomalšom vstrebávaní cukrov. V zelenej nepraženej káve všetky tieto živiny zostávajú.

Spaľuje zelená káva tuky?

Nespaľuje. Tuk spaľuje vo vašom tele fyzická aktivita. Nie potraviny. Takže ak si dáte zo 10 klikov a 20 brušákov, spálite určite viac, ako keby ste sedeli na balkóne a popíjali zelenú kávu. Pri zdravom životnom štýle vám však zelená káva dokáže pomôcť pri naštartovaní metabolizmu. Istotne poznáte ľudí, ktorí priberajú aj zo vzduchu a tiež ľudí, ktorí jedia od rána do večera a pás majú ako prútik. To je presne ten metabolizmus, s ktorým sa niekto narodí a niekto si ho zas musí "vycvičiť".

Účinky zelenej kávy:

  • kvôli vplyvu na glykémiu znižuje chuť do jedla
  • spomaľuje starnutie vďaka antioxidantom
  • pre obsah kofeínu pomáha pri únave
  • látky obsiahnuté v káve zbavujú telo toxínov

5,29 €
8,99 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
5,29 €
8,99 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
79
79
79