Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

100% BIO prášok plný antioxidantov z plodov Acai, ktorý vám napomôže k optimálnemu zdraviu a pomôže zrýchliť metabolizmus.

40
Popis ponuky

O zľave

V tropických oblastiach Strednej a Južnej Ameriky sa prirodzene vyskytuje palma Acai, kterej plody sú bohatým zdrojom nutričných látok,obsahujú proteín, mastné kyseliny, vlákninu a najmä značný podiel antokyanínov s vysokým antioxidačným účinkom. Na stupnici ORAC (stupnica určená na meranie antioxidačné kapacity potravín) má acai jednu z najvyšších hodnôt! Obsahujú tiež rad vitamínov B1, B2, B3, A, C.

Množstvo antokyánov v zdravých bobuliach dokáže:

  • pomôcť regulovať hladinu cholesterolu v tele
  • prispieť k zlepšeniu zraku
  • opraviť poškodené bielkoviny v cievnych stenách krvi
  • chráni pred neurologickými chorobami
  • chrániť integritu vnútrotelových buniek, ktoré lemujú steny ciev

S bobuľami Acai dokonca aj schudnete! Acai bobule vďaka vysokému obsahu mastných kyselín Omega-3 a Omega-6 pomáhajú zvyšovať rýchlosť metabolizmus aspaľovať tuky. Tiež napomáhajú v správnom pohybe potravy v tráviacom trakte a tým pomáha eliminovať prebytok potravy v tele, namiesto toho aby sa premieňala na tuk.

Prášok vyrobený z plodov Acai si uchováva vitálne nutrienty a delikátnu, ľahko trpkú, čokoládovú chuť čerstvého tropického ovocia.

Hmotnosť: 80 g

Krajina pôvodu: Kolumbia

Skladovanie: Skladujte v suchu v uzavretom obal

Použitie: Prášok (1-2 čajové lyžičky denne) rozmiešajte v džúsu, nezahrievajte. Prášok je tiež vhodný na prípravu dezertov.
13,50 €
22,50 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
13,50 €
22,50 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

83
23
13
13