Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Užite si nevšedný predĺžený víkend priamo v srdci Moravy. Pobyt pre dve osoby v 3* hotel v Olomouci s raňajkami.

17
Popis ponuky

Hotel Ibis Olomouc Centre*** sa nachádza v centre Olomouca, 1km od vlakovej stanice na hlavnej ceste na Brno. Hotel má ideálnu polohu ako pre dovolenkárov, tak aj pre obchodných cestujúcich. Priľahlá zelená zóna - Smetanovy Sady poskytuje možnosti relaxu pre všetkých návštevníkov.

Hotel Ibis Olomouc Centre*** je súčasťou úspešnej medzinárodnej hotelovej skupiny Accor, prevádzkujúcej viac ako 4 200 hotelov po celom svete.

"Radi vás v hoteli Ibis Olomouc Centre presvedčíme o tom, že

hotely Ibis môžu ponúknuť vo všetkých kútoch sveta ten najlepší pomer ceny a kvality."

Hotel Ibis Olomouc Centre***

Hotel Ibis v Olomouci sa nachádza päť minút chôdze do historického centra mesta, v ulici Wolkerova. Hotel ponúka strážené parkovisko s kapacitou 50 miest pre svojich hostí. 7-poschodová budova hotela je prispôsobená osobám so zníženou pohyblivosťou, samozrejmosťou je bezbariérový vstup do hotela vrátane výťahu. Recepcia je otvorená 24 hodín denne.

Hotel ponúka 90 ubytovacích jednotiek. Na horné podlažia hotela sa dostanete výťahom. Hotel ponúka rodinné izby a nefajčiarske izby. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, priestrannou kúpeľňou, bezdrôtovým pripojením na internet, TV, rádio, telefón. V kúpeľni hostia nájdu sprchovací kút a vaňu.

Pre fajčiarov je v hoteli vyhradených niekoľko izieb, ktoré je nutné si dopredu rezervovať. Okrem týchto izieb a hotelovej terasy je fajčenie v celej budove zakázané. Do hotela je povolené priviezť si domáce zviera. Hotel ponúka úschovňu batožiny na recepcii. Pre hostí hotel ponúka taxislužbu za dohovorené fixné ceny.

K vybaveniu patrí aj úschovňa batožiny, parkovanie, možnosť pripojenia na internet vo verejných priestoroch, reštaurácia, raňajková miestnosť, kaviareň a bar.

V cene kupónu máte zahrnuté aj raňajky.

OLIVA je prvotriedna reštaurácia s autentickou kuchyňou, príjemnou atmosférou a obsluhou. Inšpiráciu čerpá z prvkov talianskej, francúzskej, španielskej, ale aj arabskej kuchyne. Jedlá sú pripravované výhradne z čerstvých a čo najsezónnejších surovín. Cez leto je pre hostí k dispozícii terasa. Bar je otvorený 24 hodín, 7 dní v týždni. Bar menu ponúka domáce teplé a studené pokrmy a snacky.

Aktivity v okolí

Olomouc vždy patril medzi najvýznamnejšie kráľovské mestá v českých krajinách. Vďaka svojej výhodnej polohe, starobylé univerzite, duchovným, kultúrnym a remeselným tradíciám bola po dlhé stáročia prirodzeným centrom Moravy, ktoré lákalo umelcov, vzdelanca a obchodníkmi.

  • Zoo Olomouc, Olomoucké parky
  • Paintball, Lanové centrum, Golf resort Olomouc
  • Památky v Olomouci, Galerie, Muzea
  • Veteran aréna, Muzeum Tvarůžků
  • Kina, Hudba a divadlo
  • Hrad Bouzov
  • Hrad Šternberk

Kultúrne pamiatky

Medzi najvýznamnejšie pamiatky patrí stĺp Najsvätejšej Trojice, ktorý je zapísaný od roku 2000 na zoznam svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO a je dominantou mesta. Ide o vôbec najväčšiu zoskupenie barokových sôch v rámci jednej skulptúry v strednej Európe. Ďalej Olomoucký hrad, miesto kde bol zavraždený posledný Přemyslovec kráľ Václav II., Radnica s orlojom, studne a stĺpy, olomoucká pevnosť, domy s palácmi a v neposlednom rade židovské pamiatky.

Okolie Olomouca

Srdce Hané je veľmi bohaté na pamätihodnosti. Približne 35 km od Olomouca sa nachádza hrad Bouzov, ďalej hrad Sovinec a Helfštýn, preslávený každoročným stretnutím umeleckých kováčov Hefaiston.

Neďaleko Olomouca leží zámok Náměšť na Hané, kde sú vystavené koče olomouckých arcibiskupov a biskupov. Historické koče môžete obdivovať tiež v neďalekom múzeu umiestnenom pri zámku v Čechách pod Kosířem. Dobrodružnejšie povahy by nemali opomenúť Mladečské a Javoříčské jaskyne. Pokiaľ si túžite históriu "ohmatať", choďte sa pozrieť do hanáckého skanzenu, ktorý Vám priblíži život a remeslá hanáckej dediny.
119 €
144 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
119 €
144 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

53
Práve prezerá 40 ľudí
42
40
37
Práve prezerá 36 ľudí