Navštívte Berlín a doprajte si komfort Hoteli Adrema**** priamo na brehu rieky Sprévy. Pobyt pre 2 osoby a dieťa do 6r. zdarma s raňajkami.

Mrzí nás to, ale platnosť tejto ponuky už vypršala.
Popis ponuky
Adrema Hotel 4**** ponúka komfortné ubytovanie v blízkosti centra Berlína. Ponúka Vám bezplatné pripojenie na Wifi, moderné wellness a výbornú polohu s výhľadom na rieku Sprévu.

Adrema Hotel 4****

Hotel sa nachádza pri rieke Spree v Berlíne

Izby sú vybavené prakticky, zariadené v tlmených farbách s klasickým dizajnom nábytku. Vybavenie zahŕňa: klimatizáciu, satelitnú TV, mini-bar, pracovný stôl, trezor, kúpeľnu. V hoteli sa nachádza 24 hodinová recepcia.

K vybaveniu hotela patrí posilňovňa, sauna, parný kúpeľ (nad rámec kupónu).

Hotelová reštaurácia ponúka vynikajúce jedlá medzinárodnej kuchyne v o svetlom, priateľskom priestore, zatiaľ čo hotelový štýlový bar ponúka širokú škálu kokteilov, vín, likérov v elegantnom prostredí. Bufetové raňajky sú v cene.

Štýlový hotelový bar

Zaujímavé miesta v blízkosti hotela:

  • Tiergarten je pokojná zóna kde sídli celý rad medzinárodných ambasád a veľký mestský park sa nachádza medzi bývalým východným a západným Berlínom.
  • Potsdamer Platz (Postupimské námestie) je námestie v strede Berlína. Leží na niekdajšej hranici Západného Berlína a Východného Berlína.
  • Nová národná galéria
  • Filharmónia
  • množstvo kaviarní, reštaurácii a luxusných obchodov

  • Hansaplatz U-Bahn stanica sa nachádza v blízkom okolí a poskytuje rýchly a jednoduchý prístup za populárnymi miestami Berlína

Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.

199 €
386 €

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať