Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Navštívte Berlín a doprajte si komfort Hoteli Adrema**** priamo na brehu rieky Sprévy. Pobyt pre 2 osoby a dieťa do 6r. zdarma s raňajkami.

48
Popis ponuky

Adrema Hotel 4**** ponúka komfortné ubytovanie v blízkosti centra Berlína. Ponúka Vám bezplatné pripojenie na Wifi, moderné wellness a výbornú polohu s výhľadom na rieku Sprévu.

Adrema Hotel 4****

Hotel sa nachádza pri rieke Spree v Berlíne

Izby sú vybavené prakticky, zariadené v tlmených farbách s klasickým dizajnom nábytku. Vybavenie zahŕňa: klimatizáciu, satelitnú TV, mini-bar, pracovný stôl, trezor, kúpeľnu. V hoteli sa nachádza 24 hodinová recepcia.

K vybaveniu hotela patrí posilňovňa, sauna, parný kúpeľ (nad rámec kupónu).

Hotelová reštaurácia ponúka vynikajúce jedlá medzinárodnej kuchyne v o svetlom, priateľskom priestore, zatiaľ čo hotelový štýlový bar ponúka širokú škálu kokteilov, vín, likérov v elegantnom prostredí. Bufetové raňajky sú v cene.

Štýlový hotelový bar

Zaujímavé miesta v blízkosti hotela:

  • Tiergarten je pokojná zóna kde sídli celý rad medzinárodných ambasád a veľký mestský park sa nachádza medzi bývalým východným a západným Berlínom.
  • Potsdamer Platz (Postupimské námestie) je námestie v strede Berlína. Leží na niekdajšej hranici Západného Berlína a Východného Berlína.
  • Nová národná galéria
  • Filharmónia
  • množstvo kaviarní, reštaurácii a luxusných obchodov

  • Hansaplatz U-Bahn stanica sa nachádza v blízkom okolí a poskytuje rýchly a jednoduchý prístup za populárnymi miestami Berlína

199 €
386 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
199 €
386 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

33
Práve prezerá 38 ľudí
40
Práve prezerá 38 ľudí
40
62
Práve prezerá 39 ľudí