Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Skvelý online jazykový kurz. Inovatívny, efektívny a rýchly spôsob ako sa učiť angličtinu kedykoľvek, 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

97
Popis ponuky

Chcete sa naučiť anglicky, ale máte málo času? Zdajú sa vám kurzy príliš drahé a nákladné? Nechce sa vám pravidelne dochádzať do jazykovej školy? London Institute of English vám ponúka inovatívnu on-line platformu na výučbu anglického jazyka, ktorá vám umožní naučiť sa po anglicky rýchlo a efektívne.

Možnosť výberu kurzov v trvaní 12, 24 a 36 mesiacov. V zamestnaní, škole, či pri cestovaní je angličtina takmer nenahraditeľná. Presvedčte sa sami, prečo sa mnoho ľudí rozhodlo pre London Institute, aby sa buď naučili anglicky alebo sa v nej výrazne zlepšili.

Domáca výučba navyše nie je len pohodlnou, ale aj výhodnejšou alternatívou. V klasickej škole musíte zaplatiť za miestnosť, učebný materiál ak tomu sa pridávajú náklady na cestovné. V prípade jazykového kurzu on-line vám tieto náklady nevzniknú a preto sa kurz aj viac oplatí. Zaplatíte iba za kvalitu.

Nedostatok času je jeden z hlavných dôvodov, prečo ľudia prestanú chodiť na angličtinu. Ak však budete využívať on-line platformu London Institute, nemusíte sa trápiť, či sa na kurze objavíte včas a ani sa nebudete musieť ničoho vzdať. Iba vy sami sa rozhodnete, či sa máte chuť učiť sa a kedy, aby vám vyučovania nenarušilo žiadnu z vašich aktivít.

Jednoduchá obsluha a efektívnejšia výučba - jediný klik myšou postačí k tomu, aby ste si vypočuli materiál na čítanie alebo aby ste si precvičili tvorenie dialógov. Inteligentnejšie výuková platforma London Institute ponúka individuálny výukový systém, ktorý sa prispôsobí vašej jazykovej úrovni a poskytne vám učebné materiály, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám a schopnostiam. Okrem toho vám tento prepracovaný systém umožní zopakovať si tie časti výučby, ktoré vám spôsobovali najväčšie problémy.

Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky kurzov:

  • 12 mesačný kurz
  • 24 mesačný kurz
  • 36 mesačný kurz

Tiež premýšľate o tom, prečo si stále viac a viac ľudí volí jazykový kurz cez internet? V nasledujúcich riadkoch sa dozviete niečo o výhodách jazykového kurzu on-line:

Príchody do školy a vyučovacie doba, ktoré vám nie vždy vyhovujú, sú už minulosťou. Jediné, čo potrebujete, je počítač a prístup k internetu. Po prihlásení na našu výučbovú platformu sa môžete učiť 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Každému jazykovému kurzu predchádza vstupný test, ktorý prispôsobí učebné materiály vašej úrovni, potrebám i očakávaním. Zároveň je náš kurz zostavený tak, že už zvládnuté učivo si opätovne prehĺbite a zlepšíte.

Aby ste sa mohli zúčastniť nášho kurzu, nemusíte vkladať CD-čka do počítača a vyhľadávať tie správne audio dáta. Jediné, čo musíte urobiť, je raz kliknúť myšou, aby ste si vypočuli dialógy alebo aby ste mohli využívať mnoho ďalších zaujímavých funkcií. Jedinou podmienkou pre štúdium je funkčný internetový prehliadač.

Jazykové kurzy London Institute of English vytvorili skúsení experti, medzi inými aj docenti z vysokých škôl a rodení rečníci. Úspech našich jazykových kurzov je určite aj zásluha vynikajúcich informatikov, ktorí neustále dohliada na funkčnosť platformy a naďalej ju rozvíja.

Cieľom našich jazykových kurzov je dosiahnutie konkrétnych študijných výsledkov, ktoré budete vedieť spätne aj dokázať. Budete vedieť hovoriť aj písať po anglicky a navyše sa stanete držiteľom jazykového certifikátu London Institute of English

Dosiahnutie tohto cieľa garantuje náš podrobný výukový program, ktorý sa skladá z nasledujúcich prvkov:

Urobte si vstupný test, vďaka ktorému vám pripravíme jazykový kurz na vašej úrovni.

  • Ako ďalší bod sa dozviete viac o vašich študijných materiáloch a približnom čase, do kedy musíte zložiť záverečnú skúšku.
  • Interaktívne a multimediálne jazykový kurz
  • Naučte sa anglicky využívaním našej interaktívne študijné platformy.
  • Získajte certifikát

Urobte záverečnú skúšku a získajte renomovaný certifikát od London Institute of English, ktorý potvrdí vašu znalosť anglického jazyka na danej jazykovej úrovni.

Certifikát je uznávaný tisíckami medzinárodných firiem ako sú: Volkswagen, Shell, General Motors, Carrefour, Esso, Texaco, Cargill, Nestle, FIAT, Unilever, Basf a mnoho ďalších.

Kurz je vedení svetovo preslávenou metódou "Full Immersion in English Method" (Úplné ponorenie sa do angličtiny)

Metóda Full Immersion in English (Úplné ponorenie sa do angličtiny) je určená pre tých klientov, ktorí sa potrebujú bleskurýchle naučiť po anglicky a majú na to veľmi málo času. "Úplné ponorenie sa do angličtiny" (ang. Full Immersion in English) ponúka intenzívne výučbové jednotky na internete. Počas vyučovania si študent prehĺbi už získané poznatky, rozvinie komunikačné zručnosti v anglickom jazyku (konverzačné schopnosti), ako si aj precvičí porozumenie počutého textu, naučí sa nevyhnutnú gramatiku a všetky ostatné prvky, ktoré mu zabezpečia sebaisté porozumenie anglického jazyka.

Študijný systém je zostavený tak, že najdôležitejšie jazykové zručnosti sa zmysluplne opakujú, aby si naši študenti prehĺbili už získané poznatky a naďalej ich rozvíjali, aby mohli v praxi sebaisto používať anglický jazyk. Metóda Full Immersion in English (Úplné ponorenie sa do angličtiny) umožňuje účastníkom kurzu naučiť sa praktické zručnosti v čo najkratšom čase, aby sa vedeli efektívne dorozumieť po anglicky.
14,90 €
499 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
14,90 €
499 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

65
50
13
58