Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vychutnaj si luxus v alpskom štýle v peknom prostredí Zakopaného. Pobyt v Grand Hotel Nosalowy Dwór v poľských Tatrách s wellness.

56
Popis ponuky

Milujete Tatry? Ste fanúšikmi vysokohorskej turistiky, lyžovačky a neopakovateľnej prírodnej scenérie? Máte radi svieži horský vzduch, ale zároveň si radi užijete i vysoký štandard ubytovania? Potom ste na správnej adrese! Navštívte Zakopané, ktoré je považované za hlavné "zimné" mesto Poľska. Zažite neopakovateľnú atmosféru, prejdite sa Krupówkami - promenádou lemovanou obchodíkmi, reštauráciami, goralskými krčmami. Vydajte sa v ústrety prírode, na Giewont, Kasprowy Wierch či Morské Oko alebo jednoducho všetko otočte hore nohami v zábavnom domčeku v centre mesta...

Nechajte sa popri tom zlákať ponukou skutočne luxusného pobytu - 4* Grand Hotel Nosalowy je len jeden z mála poľských hotelov, kam bez problémov môžete priletieť helikoptérou. Nájdete tu aj exkluzívnu Kliniku La Perla Spa, bazén s výhľadom na Tatry, saunový svet, vírivku, úžasné reštaurácie, panoramatickú kaviareň a... vôňu horského lesa. Vychutnajte si luxus v alpskom štýle v peknom prostredí Zakopaného.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

36
40
59
50