Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Preži chvíle s rodinou v Ľubovnianskej vrchovine v Poľsku. Privíta vás komfortný Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort s polpenziou a wellness.

46
Popis ponuky

100 hektárov, 10 fantasticky upravených trás a 9 vlekov – vrátane najdlhšej sedačkovej lanovky v Poľsku. Pýtate sa, kde to môžete nájsť? To všetko na vás čaká v Dvoch dolinach (Dwie Doliny), v raji pre všetkých milovníkov zimných športov v tých najlepších podmienkach a iba 26 km od Starej Ľubovne. Ale nielen samotná zimná sezóna a biele šialenstvo sú zárukou kvalitne strávenej dovolenky. Vyskúšajte rafting alebo vyhliadkové lety, bobové dráhy alebo lanové parky, turistiku v beskydských vrchoch, zájdite do múzeí alebo objavujte sakrálnu architektúru a drevené kostolíky. Či dáte radšej prednosť pitiu minerálnych vôd, návšteve kúpeľov alebo termálnym bazénom? Výber je skutočne široký a je len na vás!

Pokojné miesto si popri bohatom programe nájdite v horskom hoteli Wierchomla SKI & SPA Resort, ktorý je súčasťou známeho a vyhľadávaného komplexu Dwie Doliny. Využite zľavy na zjazdovky a vo voľných chvíľach obdivujte okolitú prírodu, relaxujte v hotelovom wellness centre s bazénom a pochutnajte si na tradičnej goralskej kuchyni. Vitajte na mieste ako stvorenom pre vašu zábavu i oddych!
68 €
126 €

Vyprší
9.10.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
68 €
126 €

Vyprší
9.10.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
Práve prezerá 36 ľudí
26
25
40