Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Túžite po oddychu v horách? Vyberte sa do oázy luxusu pri úpätí majestatných Tatier do rezidencie Nosalowy Dwór***** – polpenzia, wellness.

53
Popis ponuky

Túžite po oddychu v horách? Máte radi turistiku a upokojuje vás pobyt v prírode? Váhate, či sa dá spojiť pobyt na čerstvom vzduchu a ubytovanie s vysokým štandardom? Rezidencia Nosalowy Dwór je pre vás to pravé - luxusný hotel inšpirovaný architektúrou Álp, chutné jedlo, krytý bazén, centrum SPA a fitness. To všetko si môžete vychutnať hneď pod majestátnymi tatranskými končiarmi. Rezervujte si pobyt už dnes a nechajte sa unášať pravým päťhviezdičkovým luxusom.

Zakopané je medzi slovenskými turistami natoľko známe, že ho netreba nijako zvlášť predstavovať. Každý vášnivý milovník zimných športov vie, že Zakopané je centrom poľských hôr a počas zimnej sezóny sa stáva aj "hlavným mestom" krajiny. Nechajte sa okrem toho všetkého zlákať aj Krupówkami, promenádou s množstvom obchodov a obchodíkov, reštaurácií so špecialitami goralskej kuchyne, či rôznymi stánkami so suvenírmi alebo dobrotami.
67 €
143 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
67 €
143 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
Práve prezerá 36 ľudí
55
18
18