Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Užite si pobyt mimo ruchu mesta v kúpeľnom mestečku v poľských Beskydách. Rodinná dovolenka v 4* hoteli Krynica s neobmedzeným wellness.

49
Popis ponuky

Čo by ste povedali na pobyt mimo ruchu mesta a pár dní v kúpeľoch? Pozývame vás do Krynice, kúpeľného mestečka na juhu Poľska, kde si oddýchnete v príjemnom prostredí, vo wellness centre s bazénom a saunou. Nechajte sa rozmaznávať exotickými masážami alebo ochutnajte niečo z pestrej ponuky jedál. To všetko vám dodá energiu a silu do ďalších dní.

Krynica-Zdrój je kúpeľné mesto s viac ako 200-ročnou tradíciou a nachádza sa iba 20 km od slovensko-poľského hraničného priechodu. Patrí nielen k najpopulárnejším poľským kúpeľným mestám, ale čoraz viac sa stáva počas zimných mesiacov aj známym lyžiarskym strediskom. Prejdite sa mestom, obdivujte okolie a spoznajte aj život najznámejšieho zakladateľa poľského primitivizmu, Nikifora, v múzeu alebo si obzrite drevené domčeky i drevený kostolík. Neopakovateľná atmosféra, liečivá klíma, minerálne pramene a pekná krajina, to všetko na vás čaká, keď sa sem rozhodnete prísť.
80 €
157 €

Vyprší
28.8.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
80 €
157 €

Vyprší
28.8.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
Práve prezerá 38 ľudí
39
40
Práve prezerá 38 ľudí
32