Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Príďte sa zrelaxovať na Južnú Moravu a vychutnať si plnými dúškami panenskú prírodu. Pobyt v hoteli Čech*** s raňajkami a degustáciou vína.

Hotel Čech
0 / 5
43
Popis ponuky

Príďte sa zrelaxovať na Južnú Moravu a vychutnať si plnými dúškami panenskú prírodu lužných lesov a krásu Lednicko-Valtického areálu. Čaká vás pobyt s ochutnávkou vín so somelierom a neobmedzenou konzumáciou vína, ktorá vám odhalí tajomstvo vôní a chutí výborných originálnych vín.

Ubytovanie

Novozriadený trojhviezdičkový hotel s Moravskou vinárňou Miluška ponúka izby vybavené sociálnym zariadením a TV s možnosťou satelitného príjmu. V hoteli sa nachádza jeden bezbariérový pokoj, ktorý má špeciálne vybavenie. Nielen pre novomanželov je pripravený klasický apartmán s kúpeľňou vybavený vaňou.

Reštaurácia

Príjemná slnečná atmosféra umocní váš zážitok z fantastického vína a chutného jedla.Reštaurácia hotela sa nachádza v pokojnej časti mesta Břeclav na vinárskej cykloceste. V reštaurácii, pizzerii i cukrárni môžete využiť aj zľavový poukaz v hodnote 100 Kč na občerstvenie.

Letná terasa

Nahliadnete tu do sveta kulinárskych prekvapení a aj tradičnej moravskej kuchyne. V letných mesiacoch si môžete vychutnať príjemné posedenie na letnej terase s grilovaním s možnosťou počúvania cimbalovej muziky.

Hotelová pivnica

Má kapacitu 80 miest a slúži na degustáciu odrodových vín pochádzajúcich od najlepších vinárov a vinárskych pivníc južnej Moravy.

Okolie

Hotel Čech leží priamo na vinárskej cykloceste, smerujúcej od archeologického náleziska Pohansko (6 km) smerom k Lednickým rybníkom (4 km), mestu Chladničky s nádherným zámkom (6 km) či loveckým zámečkom z čias Lichtenštajnovcov vnútri panenskej prírody lužných lesov.

Mesto Valtice a celý Lednicko - valtický areál ponúka pestrú škálu športového vyžitia, vďaka výborne značené sieti cyklotrás najmä v oblasti cykloturistiky. Len 25 km sa nachádza najmodernejšie zábavné centrum otvorené 365 dní v roku Aqualand Moravia.

Celý Lednicko - Valtický areál je svojím rovinatým terénom vhodný predovšetkým pre cykloturistiku. Lednicko - Valtický areál, nazývaný tiež "Záhrada Európy" je od roku 1996 na zozname Svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

Okrem čarokrásnych zámkov v Lednici a vo Valticiach ju zdobí množstvo ďalších pamätihodností: romantická zrúcanina Jánov hrad, Klasicistický lovecký zámoček, Apollónov chrám s Dórsky stĺporadím, Rybniční zámoček, Hraničný zámoček, Belvedér, vyhliadky kolonáda na Reistna, Rendez - vous nazývaný aj Dianin chrám, socha Troch gráciou, Akvadukt, Obelisk, Vodáreň a Minaret.
69,90 €
122 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69,90 €
122 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
42
12
21