Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nájdite si čas a príďte si oddýchnuť do horského hotela Magura*** v Chvojnici. Pobyt pre dvoch na 3 až 5 dní s polpenziou.

36
Popis ponuky

Prírodu, ktorá sa nachádza na našom krásnom Slovensku, len tak široko-ďaleko nenájdete. Zvlášť nádherné horské prostredie je vokolí Strážovskej pahorkatiny avChvojnickej doline. Preto si určite nájdite čas apríďte si oddýchnuť do horského hotela Magura***, ktorý sa nachádza práve vtejto úchvatnej lokalite.

Ubytovanie

Ubytovaní budete vo veľmi príjemnom horskom hoteli, ktorý je svojou polohou skutočne unikátny. Izba disponuje vlastnou kúpeľnou a sociálnym zariadením, televízorom, rádiom a telefónom. Samozrejmosťou pre vás je aj možnosť pripojenia k internetu pomocu WiFi.

Stravovanie

Počas pobytu je pre vás pripravená lahodná polpenzia.Každé ráno vás budú čakať chutné raňajkyformou bufetuadeň ukončíte vynikajúcou večerou výberom z menu. Svoje služby ponúka aj denný bar s bohatou ponukou nápojov.

Wellness

Aby toho nebolo málo, tak vrámci balíčka sa môžete tešiť aj na 2hodiny relaxu v saune, kde sa dokonale zregenerujete. Ďalej máte kdispozícii ajvírivku aneobmedzený vstup dominifitnesscentra.

Tipy na výlety

Bojnice (21 km)

Bojnice sú známe nielen svojím rozsiahlymZOO, ale aj nádherným zámkom grófa Pálffyho či kúpeľmi pre pacientov trpiacimi chorobami pohybového ústrojenstva. Najväčšou atrakciou Bojníc je určite jedna z najvýznamnejších pamiatok Slovenska, a to je romantický Bojnický zámok so svojím jazierkom, ktoré ho lemuje. Zámok ponúka denné i nočné prehliadky a okrem nich často aj atraktívne sprievodné podujatia počas celého roka.

Čičmany (30 km)

Z areálu horského hotela, kde budete ubytovaní, sa jednoducho dostanete do krásnych Čičmian. Vedie tam malebný turistický chodník. Čičmany sú známe nielen svojím ľudovým krojom a typickými geometrickými výšivkami, ale hlavne maľovanými drevenicami. V nich sa nachádzajú stále muzeálne expozície zo života a práce čičmianskeho ľudu. Odporúčame prechádzku uličkami pomedzi domy obyvateľov Čičmian.

Turčianske Teplice (29 km)

Aquapark Turčianske Tepliceleží vsrdci Slovenska vprostredí Horného Turca. Pozostáva z dvoch častí, z areálu SPA, kde je v bazénoch liečivá termálna minerálna voda s teplotou 38 °C az areálu aquaparku, kde je termálna voda do 33 °C. Tobogány, bazén na motívy Pirátov z Karibiku či vírivkasú okrem mnoho ďalšieho samozrejmosťou, preto ozábavu budete mať postarané. A ak máte chuť na prechádzku, zavítajte do kúpeľného Parku slávy a poseďte si na umeleckých lavičkách, ktoré vás pobavia.

Dodatky:

  • Zariadenie nie je vybavené prístupom pre vozíčkarov.
  • Po obdržaní kupónu si čo najskôr zarezervujte termín pobytu v hoteli.
  • Po rezervácii termínu pobytu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok daného podniku.
  • Nemáte auto? Nevadí! Nájdite si vhodnéautobusové alebo vlakové spojenie.

75 €
117 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
75 €
117 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
45
32
45