Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Skvelý pobyt v 3* Hoteli Villa Skalník v príjemnom prostredí kúpeľov s procedúrami, polpenziou a vstupom do bazéna v Mariánskych Lázňach.

49
Popis ponuky

Mariánské Lázně, to sú nádherné kúpeľné parky, romantické kolonády a pôvabné pavilóny. Mesto obdarené liečivými minerálnymi prameňmi a jedinečnou atmosférou, ktorú si každý rok prichádzajú vychutnať tisíce a tisíce návštevníkov.

Kolonády sú historickou pamiatkou českého kúpeľníctva a vzácnym príkladom dobových stavieb. Foto: www.marianskelazne.cz

 V cene kupónu máte aj vstup do mestského bazéna 7 minút pešo od hotela a procedúry podľa typu variantu.

Ubytovanie 3* Hotel Villa Skalník

Ubytovanie hostí prebieha v pokojnej zóne Mariánskych Lázní, priamo nad kúpeľným parkom. Hotel má 3 podlažia s výťahom. Hotel nie je bezbariérový. V prízemí sa nachádza priestranné wellness. K dispozícii je vírivá vaňa.

Izby sú na prvom, druhom a treťom poschodí. Majú pekný výhľad do záhrady smerom na kúpeľný park, dva na opačnú stranu do záhrady. Dve izby majú balkón.

Na izbách sú LED televízory a Wifi zdarma. Minibary ani chladničky na izbách nie sú.Všetky majú kúpeľne so sprchou a WC, fén sa dá zapožičať na recepcii. Uteráky, osušky a predložky sú samozrejmosťou.

Raňajky: 8.00 - 9.30, VEČERA: 18.00 - 19.00 Stravovanie prebieha v útulnom hotelovom salóniku

Rodinné priestranné wellness priamo v Hotel Villa Skalník***. Procedúry sú vopred načasované. Pri príchode dostanete kartičku s načasovanými procedúrami. Začína sa nasledujúci deň po príchode.

  • Procedúry sú vždy spoločné, pre páry, a zaberú cca 2 hodiny denne. A to v celku, aby sa Vám lepšie plánoval čas na výlety do okolia.
  • Procedúry si dohodnete až pri pobyte podľa Vášho záujmu, zdravotného stavu a momentálnych možností.
  • Ak máte nejaké špeciálne požiadavky, nahláste ich vopred, pri rezervácii pobytu.
  • Pobyty s deťmi hláste vopred, v zmysle, že požadujete procedúry pre každého partnera zvlášť.
  • Perličková vaňa je v hoteli. Po dohovore s pani masérkou si ju môžete priobjednať k Vášmu wellness balíčku.

Spoločný relax v Hoteli Villa Skalník***

Na hoteli nie je výťah, Wifi je zadarmo. Psíci - malé rasy, ZADARMO. Hotel nemá vlastné parkovisko. Parkovanie je zadarmo a parkuje sa pred hotelom na ulici v kľudnej kúpeľnej zóne.

Aktivity v okolí:

Odporúčame výlety na:

  • Kladsko, Kláštor Teplá, návštevu Chodovarskej reštaurácie Ve skále, výlet na zámok Kynžvart alebo návštevu plaveckého komplexu v kúpeľoch Františkove Lázně.

 

Park Boheminiumpoznávací okruh s dokonalými maketami významných stavebných a technických pamiatok Českej republiky v prekrásnom prostredí krajinného parku. Miniatura Hrad Karlštejn a letohrádok Hvězda v Prahe

ČSA - Boening 737-400,   Foto: wwww.boheminium.cz

 

Soľná jaskyňa Salina je relaxačným a inhalačným miestom.Čisté ionizované ovzdušie priaznivo vylepšuje zdravotnú kondíciu a má pozitívny vplyv pre zdravie. Foto: www.marianskelazne.cz

Navštívte Mariánské Lázně a relaxujte v príjemnom prostredí
Recenzie k ponuke (1)

5,00/5Perfektné
Hodnotené 1x
5

Táto recenzia nemá slovné hodnotenie.

14.7.2016

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť