Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Oddychujte v najkrajších moravských kúpeľoch v Luhačoviciach. Pobyt v hoteli Litovel*** s polpenziou, masážou a vstupom do soľnej jaskyne.

40
Popis ponuky

O hoteli

Oddychujte v najkrajších moravských kúpeľoch. Ochutnajte minerálne pramene, korzujte po kolonáde, ubytovaní budete v bezprostrednej blízkosti kúpeľného parku, kolonády a historických stavieb architekta Dušana Jurkoviča, navyše s bohatou polpenziou, vstupom do soľnej jaskyne aj masážami.

Hotel Litovel *** je neodmysliteľnou súčasťou najväčších moravských kúpeľov Luhačovíc. Po rozsiahlej rekonštrukcii celého objektu určite splní svojím vybavením želania aj náročné klientely. K dispozícii pre Vás sú dvojlôžkové izby vybavené TV-SAT, telefónom, pripojením na internet a kúpeľňou s vaňou alebo masážnym sprchovým boxom a WC. Veľká časť izieb má terasu s krásnym výhľadom na Luhačovice. Samozrejmosťou je bezbariérový prístup a osobný výťah priamo z parkoviska.

Stravovanie

Každé ráno sa posilníte raňajkami - poskladať si ju môžete sami z pripravených švédskych stolov.Na obed sa tešte na tri chody poctivého jedla. Po každom obede oboch čaká káva.

V rámci balíka si užijete príjemné relaxačné procedúry, masáž pre 2 osoby na vodnom lôžku, wellness systém a takmer hodinový pobyt v soľnej jaskyni priamo v hoteli.

Súčasťou hotela je tanečná kaviareň so živou hudbou (s pravidelným hudobným prevádzkou od stredy do soboty). Kapacita kaviarne vrátane letnej terasy je 220 miest. V ponuke je mimo vynikajúcej kávy v niekoľkých druhoch, veľký výber nealkonápojov aj tri druhy piva a vynikajúce Valtická vína.

Luhačovice

najväčšie moravské kúpele s dlhou tradíciou kúpeľnej liečby. Preslávené sú prírodnými liečivými prameňmi, priaznivými klimatickými podmienkami a príjemným prostredím, v ktorom sa snúbi krásna príroda a typická architektúra. Nielen stavby Dušana Jurkoviča sa radí medzi 34 kultúrnych pamiatok mesta Luhačovice. Miestne liečivé pramene sú považované za jedny z najúčinnejších v Európe pre vysoký obsah minerálnych látok.

V okolí hotela

Nájdete celý rad turistických atrakcií a chodníkov. Prejdite sa prechádzkou do kaviarní a reštaurácií na kolonáde a k Ottovo prameňu. V okolí návštevou ZOO Lešná alebo hodinu jazdy vzdialené mesto UNESCO Kroměříž. Okolie Baťovho kanála projezdíte na bicykli či vyskúšate moderný 3,5 km in-line okruh. Pešo sa môžete vydať po perfektne značených turistických trasách.

V modernej budove aquacentra Plaváreň Luhačovice nájdete okrem 25 m dlhého bazéna so štyrmi dráhami aj tobogány a šmykľavkami, zážitkový bazén so skákacím zálivom, chrličmi, masážnymi tryskami, lehátkami, bublery a naozaj divokou riekou. Deti sa môžu vyšantiť v detskom bazéniku s bublinkou a vodným ježkom.

Luhačovice

Sú oázou pokoja s bohatou ponukou kultúry v kraji ľudových tradícií a jedinečného podnikateľského ducha Tomáša Baťu z neďalekého Zlína. Môžete navštíviť hrady, zámky, múzeá, vínne pivnice v preslávených moravských vinárskych oblastiach alebo sa prejsť loďou po Baťovom kanáli.

  • Buchlov - stredoveký hrad s pozoruhodnými zbierkami
  • Buchlovice - zámok s štíle italského baroka
  • Kroměříž - pamiatka UNESCO, arcibiskupský zámok a jedinečné zámocké záhrady

  • Rožnov pod Radhoštěm - skanzen, hora Radhošť a okolí
  • Uherský Brod - Múzeum Jana Amose Komenského
  • Uherské Hradiště - množstvo pamiatok, nástupné miesto pred plavbou po Baťovom kanále
  • Velehrad - najvýznamnejšie pútnické miesto na Morave

  • Vizovice - barokový zámok, skláreň a svetoznáma palírna firmy R. Jelínek
  • Zlín - mesto z funkcionalistickej architektúry, známe Obuvnícke múzeum
  • Zlín - Lešná - romantický zámok a zoologická záhrada s viac než 200 druhmi zvierat

115 €
191 €

Recenzie k ponuke (1)

5,00/5Perfektné
Hodnotené 1x
5

Táto recenzia nemá slovné hodnotenie.

26.4.2015
115 €
191 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

33
Práve prezerá 36 ľudí
40
Práve prezerá 40 ľudí
40
62
Práve prezerá 41 ľudí