Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Chcete efektívne využiť leto a zdokonaliť sa v angličtine? Je tu prevás intenzívny letný 2-týždňový kurz angličtiny v škole The Flow.

48
Popis ponuky

Prihláste sa na letné intenzívne kurzy, ktoré vás nadupú znalosťami.

Prečo intenzívny kurz?

Pretože práca s cudzím jazykom na každodennej báze prináša efektívnejšie vstrebávanie vedomostí a rýchlejší pokrok v oblasti jazyka. Tu je hodina využitá na 100 % a nudiť sa nie je čas, keďže študent musí stále reagovať na lektorove otázky. Každý deň počas 2 týždňov strávite 2 hodiny s školeným tímom. Kurzy sú zamerané na komunikáciu, čo je základom pre spontánne osvojenie si jazyka. Vaše úsilie v spojení s programom vám pomôže k dosiahnutiu vami vytýčeného cieľa.

Letné jazykové kurzy sú delené na rôzne úrovne a prebiehajú každý deň v dohodnutých hodinách (ráno/poobede/večer). V skupine je maximálne 7 študentov a výučba je vedená pomocou Callanovej metódy.

Čo je Callanova metóda?

Callanova metóda bola vyvíjaná 15 rokov Robinom Callanom a radí sa medzi priame metódy výučby jazyka. Funguje na komunikačnom princípe, čo znamená, že študent priamo komunikuje v anglickom jazyku od prvej hodiny vyučovania. Študent sa učí prirodzenou cestou, takisto ako sa naučil svoj materinský jazyk. Anglicky-hovoriace prostredie sa simuluje striedaním lektorov, kde každý jednotlivec má svoj osobitý štýl rozprávania, presne ako v reálnom živote.

Prečo je Callanova metóda efektívna?

Kľúčovým faktorom úspechu tejto metódy je systematický prístup učiteľa k výučbe jazyka a jeho odhodlanie maximalizovať podiel študenta na hodine. Študenti sa najefektívnejšie učia rozprávaním a počúvaním, na čom je táto metóda postavená. Neustálym opakovaním jazykových štruktúr sa nové učivo automaticky vrýva študentovi do podvedomia a do pamäte 4krát rýchlejšie ako pri iných, bežne používaných metódach. Vďaka tomuto postupu sa študent naučí rozprávať za štvrtinu času, ktorý je inak bežne potrebný na zvládnutie toho istého objemu učiva.

Prečo je táto metóda vhodná pre všetkých ľudí?

Callanova metóda sa zameriava na výučbu základnej gramatiky a slovnej zásoby. Akonáhle študent ukončí všetkých 12 úrovní, ovláda 5621 najpoužívanejších slov anglického jazyka a je pripravený na Cambridge First Certificate (F.C.E.). Vďaka tomu je táto metóda vhodná na štúdium jazyka za všetými účelmi, ako je napríklad život v anglicky-hovoriacich krajinách či práca v medzinárodnom prostredí. Jej komplexnosť si nevyžaduje zaobstáravanie dodatočného študijného materiálu.

Prečo si študent vychutná štúdium touto metódou?

Jednoducho preto, lebo už od prvej hodiny odchádza domov s pocitom, že jeho komunikačné zručnosti sa zlepšili a celú hodinu rozprával po anglicky. Vie, že hodina naplnila jeho očakávania a v budúcnosti môže rátať s nárastom svojich jazykových zdatností.

O jazykovej škole

Jazyková škola The Flow sa nachádza na ulici Hroncová 1 v Košiciach v business centre na 3. poschodí. Team školy pozostáva z kvalitných a školených lektorov. Obzvlášť si dávajú záležať na individuálnom prístupe ku každému klientovi a príjemnej a pohodovej atmosfére na hodinách. Klientom ponúkajú pitný režim v rámci kurzu zadarmo (káva, čaj, minerálna voda). Parkovanie v okolí je zadarmo.
35 €
67,50 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
35 €
67,50 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50