Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Plastový prstový fixátor, praktická pomôcka na zmiernenie vybočujúceho palca. Slúži ako prevencia, zmierňuje bolesť a opravuje deformáciu.

41
Popis ponuky

Nosenie úzkej, vysokej a nevhodnej obuvi spôsobuje, že váha celého tela je nerovnomerne rozložená a tým trpia najmä vaše dolné končatiny. Doprajte úľavu svojim boľavým prstom s pomôckou - prstovému fixátoru. Používá sa k liečbe vybočeného palca tzv. Hallux valgus a je určený pre pravú a ľavú nohu.

Vybočený palec nohy alebo Hallux valgus, je následný jav priečne plochej nohy. Problémy nastávajú pri preťažení a sú spôsobené vysokými podpätkami alebo nedostatkom miesta pre prsty nôh. Bolestivé zápaly vybočeného palca a pod ním nachádzajúceho sa tiažového vačku (burzy) môžu byť dôsledkom tohoto preťaženia. Bandáž zmierňuje bolesť, je oporou nohy pri našľapovaní a chôdzi, koriguje nesprávne postavenie prstov, uvoľňuje celú dolnú končatinu, znižuje riziko rozvoja artrózy, zlepšuje prvú fázu pohybu nohy, správne prilieha k nohe vďaka elastickému vankúšiku. Môže sa nosiť pred aj po operáciách. Je univerzálna na pravú aj ľavú nohu.

  • Používa sa k liečbe vybočeného palca (Hallux valgus): nesprávna poloha základného kĺbu palca
  • indikuje sa v miernych až stredných prípadoch nesprávneho postavenia palca, kde je kĺb pohyblivý, a tiež ako pomôcka po operačnej liečbe
  • opäť vyrovnáva palec a nesprávne postavenie kĺbu: pri použití v priebehu noci sa napína mäkké tkanivo kĺbového púzdra a v priebehu určitého času sa nesprávne postavenie môže napraviť
  • pri použití po operácii, dlaha pomáha stabilizovať opravené postavenie kĺbu

9,99 €
17 €

Vyprší
23.5.2017
Kúpené
52x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,99 €
17 €

Vyprší
23.5.2017
Kúpené
52x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

Práve prezerá 38 ľudí
33
31
Práve prezerá 41 ľudí
39
Práve prezerá 49 ľudí