Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Luxus uprostred horskej prírody v nadčasovom Hoteli GRUND RESORT**** v Krkonošiach! Relaxačný wellness pobyt na 3, 4 alebo 6 dní.

35
Popis ponuky

Nadčasový a dizajnový Hotel GRUND RESORT GOLF & SKI bol umiestnený do zoznamu najlepších stavieb královéhradeckého kraja. Nachádza sa v pokojnom prostredí východných Krkonošiach pri obci Mladé Buky neďaleko Jánskych Lázní a Pece pod Sněžkou.

V hoteli sa nachádza 24 nadštandardných dvojposteľových izieb a 4 luxusné apartmány. Príjem káblovej televízie, Wi-Fi a minibar na izbách sú samozrejmosťou.

Interiéry hotela vznikli v spolupráci so špičkovým talianskym dizajnérskym ateliérom Ferrari Pagani Tresoldi Architetti, a tak sa z pobytu na rezorte stáva ojedinelý zážitok.

V hoteli varia moderní kuchári, ktorí sa neboja do svojej práce zahrnúť aj najnovšie trendy svetovej gastronómie. S ich pomocou sa v kuchyni spracúvajú tie najlepšie regionálne suroviny a BIO výrobky z okolia Krkonôš. Miestni kuchári starostlivo zvažujú každú sezónnu ponuku s reakciou na momentálne ročné obdobie. Hlavným cieľom je ponúknuť hosťom kvalitné suroviny a predovšetkým docielenie moderných úprav pokrmov.

Wellness centrum hotela má k dispozícii 12-metrový bazén s protiprúdom a masážnou lavicou, vírivku až pre 6 osôb a saunu pre 8 osôb. Vybrať si môžete aj z ponuky masáží - klasických, športových či exotických. Perličkou sú rozmanité wellness procedúry (založené napr. na čínskych relaxačných technikách a orientálnych tradíciách), pri ktorých hotel využíva kvalitnú kozmetiku a postupy SOTHYS.

Ubytovanie v Krkonošiach predstavuje ideálne miesto pre dovolenku s deťmi. Hotel s bazénom s protiprúdom je vhodný pre detské radovánky rovnako ako vnútorný či vonkajší detský kútik. Strava v reštaurácii je takisto prispôsobená aj deťom. Detské omalovánky so zapožičaním pasteliek sú samozrejmosťou.

Letný pobyt v Grund rezorte je plný aktivít a zábavy. V blízkosti hotela máte mnoho možností aktívneho vyžitia. Krkonoše sú rajom pre pešiu turistiku a pýšia sa predovšetkým svojou jedinečnou prírodou. Pre zachovanie jej krásy a bohatstva boli Krkonoše už v roku 1963 vyhlásené národným parkom a od roku 1992 sú na zozname biosférických rezervácií UNESCO. Dobré značenie turistických trás umožňuje možnosti turistiky a cyklistiky.

V letnom období sa okrem golfu na miestnom 18-jamkovom ihrisku môžete venovať napríklad aj jazde na koni (len necelé 3 km od hotela) alebo kúpaniu.

www.grundresort.cz
167 €
257 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
167 €
257 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
Práve prezerá 47 ľudí
49
Práve prezerá 40 ľudí
38
37
Práve prezerá 37 ľudí