Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nádherné samodržiace pančuchy značky Fiore. Vaše nohy v nich budú vyzerať elegantne a sexi aj vďaka ukončeniu vysokou elegantnou čipkou.

31
Popis ponuky

Zmyselné samodržiace pančuchy, s elegantnou čipkou. Saténový vzhľad bez zosilnenej špice a dvojitým silikónovým pásom pre dokonalé nosenie. Vyrobené pletenou technológiou , ktorá zvyšuje kvalitu a trvácnosť výrobku.

Zloženie: 88 % polyamid, 12 % elastan

Samodržky bez prstov, hladké pančuchy so sexy čipkou. Vyrobené pletenou technológiou , ktorá zvyšuje kvalitu a trvácnosť výrobku. Ideálne pre topánky s otvorenou špicou a sandále.

Zloženie: 86 % polyamid, 14 % elastan

Hladké samodržiace pančuchy, tenká čipka so saténovým leskom. Transparentné, nepriehľadné, matné.

Klasické samodržiace pančuchy v hlbokej čiernej sú podstatou štýlu a elegancie. Či už vyrazíte na obchodné rokovania, slávnostnú večeru alebo sa rozhodnete ísť von s priateľmi. V tomto jednoduchom minimalistickom modely, ktorý vyzerá najlepšie v kombinácii s lodičkami, budete žiariť a mať zvláštny pocit.

Zloženie: 86 % polyamid, 14 % elastan

Hladké samodržiace pančuchy s elegantnou čipkou a jemným vzorom v modrej farbe. Transparentné, matné, neviditeľná nezosilnená a elegantná špica.

Jemné a romantické pančuchy s tkaným tenkým modrým pruhom so srdiečkami. Sú ideálne ako doplnok k svadobným šatám, pretože obsahujú prvok modrej. Každá nevesta by mala mať niečo podobné - vraj to prináša šťastie. Podľa našich stylistov majú veľa šarmu aj v kombinácii s čipkovanými šatami v pastelových farbách.

Zloženie: 83 % polyamid, 14 % elastan, 3 % polypropylén

Zmyselné samodržiace pančuchy, s minimalistickou čipkou a vzorom plným fantázie z metalickej priadze. Matné bez zosilnenej špice a dvojitým silikónovým pásom pre dokonalé nosenie. Vyrobené pletenou technológiou , ktorá zvyšuje kvalitu a trvácnosť výrobku.

Zloženie: 87 % polyamid, 12 % elastan, 1 % metalické priadza

Exkluzívne, zmyselné samodržiace pančuchy so sexy čipkou a červeným kvetinovým vzorom. Matné bez zosilnenej špice a dvojitým silikónovým pásom pre dokonalé nosenie. Vyrobené pletenou technológiou , ktorá zvyšuje kvalitu a trvácnosť výrobku.

Zloženie: 88 % polyamid, 12 % elastan

Exkluzívne, zmyselné samodržiace pančuchy so sexy čipkou a blankytným decentným vzorom. Matné bez zosilnenej špice a dvojitým silikónovým pásom pre dokonalé nosenie. Vyrobené pletenou technológiou , ktorá zvyšuje kvalitu a trvácnosť výrobku.

Zloženie: 88 % polyamid, 12 % elastan

Exkluzívne, zmyselné samodržiace pančuchy so sexy čipkou a blankytným jemným vzorom. Matné bez zosilnenej špice a dvojitým silikónovým pásom pre dokonalé nosenie. Vyrobené pletenou technológiou , ktorá zvyšuje kvalitu a trvácnosť výrobku.

Zloženie: 88 % polyamid, 12 % elastan
5,99 €
8,69 €

Kúpené
25x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
5,99 €
8,69 €

Kúpené
25x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
68
13
68