Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Kvalitná kozmetika z Mŕtvého mora. Doprajte svojej pleti dokonalú starostlivosť. Minerály majú priaznivý vplyv na celý organizmus.

40
Popis ponuky

Mŕtve more

Mŕtve more je najslanšou vodnou plochou na svete, má tak mimoriadne vysoký obsah minerálov - dosahuje až 30%. Mimo základné a najviac obsiahnuté ako sú horčík, vápnik, bróm a draslík obsahuje ďalších 22 minerálov a stopových prvkov, niektoré sa nenachádzajú v žiadnom inom mori alebo oceáne. Tieto minerály majú priaznivý vplyv na celý organizmus.

Sada kozmetiky z Mrtvého mora

Ponúkame Vám možnosť zakúpiť si sadu kozmetiky z Mrtvého mora, ktorá obsahuje sprchový gél a soľ do kúpeľa. Sada kozmetiky obsahuje extrakt z morských rias a solí z Mrtvého mora. Tieto extrakty a ďalšie minerály poskytuju komplexnú ochranu a starostlivosť pre pokožku. Neváhajte a potešte aj vy svojich známych a priateľov skvelým liečivýcm darčekom už dnes.

Sprchový gél z Mrtvého mora 500ml

Sprchový gél s extraktom morských rias a solí z Mŕtveho mora. Originálny sprchový gél-šampón s morskými produktmi. Je vhodný na umývanie celého tela, vrátane vlasov. Nová receptúra obsahuje extrakt z riasy (Ulva lactura) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali a mimoriadnych podmienkach, sú bohaté na minerály a obsahujú množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácií s ostatnými zložkami šampónu a optymálnym pH pomáhajú udržiavať pokožku a vlasy v dobrej kondícií, hebké a čisté. Minimálny obsah morskej soli z Mŕtveho mora 1%HM. Dermatologicky testované

Soľ do kúpeľa z Mrtvého mora 900g

Prísada do kúpeľa s extraktom z morských rias a solí z Mŕtveho mora. Originálna prísada do kúpeľa - soľ s morskými produktmi. Je vhodná na vytvorenie osviežujúceho a očistného kúpeľa. Nová receptúra obsahuje extrakt z riasy ( Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach, sú bohaté na minerály a obsahujú množstvo stopových prvkov, ktoré pri kúpeli pomáhajú udržiavať pokožku hebkú, sviežu a čistú, a nedráždia ju. Pre dokonalý mycí efekt je možné kombinovať s prípravkom Bohemia Cosmetics "Penový kúpeľ s extraktom z morských rias a solí z Mŕtveho mora". Minimálny obsah morskej soli z Mŕtveho mora 10% hm. Použitie: do vane pridáme soľ (podľa potreby 2-5 polievkových lyžíc) a necháme rozpustiť. Po kúpeli sa osprchujeme čistou vodou. Dermatologicky testované.

Šampón na vlasy z Mŕtveho mora 500ml

Jedinečný šampón s extraktom solí a morských rias z Mŕtveho mora bohatými na minerály a stopové prvky, ktoré prispievajú k udržaniu optimálnej hodnoty pH a tým udržiavajú vlasy a pokožku hlavy hydratované a zdravé. Obsah morskej soli z Mŕtveho mora je minimálne 1%. Dermatologicky testované.
2,50 €
4,17 €

Kúpené
554x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
2,50 €
4,17 €

Kúpené
554x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

81
79
58
61