Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nádherný hotel City Club Praha*** blízko centra na 2 noci s raňajkami. S ideálnou polohou neďaleko centra. Romantický pobyt s partnerom.

51
Popis ponuky

Pobyt v perle strednej Európy s ubytovaním len kúsok od historického centra v príjemne zariadenom 3* hoteli City Club Praha. Spojte návštevu českej metropoly s jej historickými pamiatkami, bohatou kultúrnou ponuku či nekonečnými možnosťami nákupov.

Hotel strednej triedy, vzdialený len 15 minút pešo od Václavského námestia a 5 minút od najbližšej stanice metra I.P. Pavlova.

Všetkých 106 vkusne zariadených izieb je vybavených elektronickým bezpečnostným systémom, sprchou, WC, TV so satelitným príjmom a telefónom.

Recepcia s lobby barom poskytuje 24 hodín denne kompletný sortiment služieb ako zmenáreň, predaj občerstvenia a suvenírov, rezervácia vstupeniek či okružných jázd. V celom hoteli je k dispozícii Wi-Fi pripojenie, v priestoroch recepcie je pre hostí bezplatné. Osobné vozidlá možno zaparkovať priamo v garáži hotela.

Pražský hrad patrí k najväčším hradom na svete. V minulosti bol sídlom českých panovníkov, v súčasnosti je sídlom prezidenta. Návštevníkov láka predovšetkým katedrálou sv. Víta, bazilikou sv . Juraja, starým a novým kráľovským palácom, španielskym sálou, vežou Daliborka či Zlatou uličkou. V katedrále sv. Víta sú uložené české kráľovské korunovačné klenoty, vo veži je zas umiestnený najväčší český zvon Zikmund. V mauzóleu odpočívajú bývalí králi a cisári.

Karlov most s 30 sochami a súsošiami patrí k najnavštevovanejším pražským pamiatkam. Most spája oba brehy Vltavy - na strane Starého Mesta dominuje vstupu na most Staromestská mostná veža, na Malej Strane Malostranská mostná veža. Karlov most je jedným z najkrajších mostov sveta, z ktorého sa návštevníkom Prahy otvára panoráma Pražského hradu i Petřína a pohľad na ďalšie pražské mosty .

Staromestské námestie s uprostred stojacim pomníkom majstra Jána Husa je obľúbeným miestom stretnutia nielen Pražanov, ale aj návštevníkov Prahy. Úchvatné stavby obklopujúce námestie od Staromestskej radnice, Týnského chrámu, kostola sv . Mikuláša, domu " U kamenného mosta " až po Palác Kinských sú obdivované návštevníkmi z odpočinkových lavičiek. Staromestské námestie je miestom trhov, koncertov a spoločenských udalostí.

Václavské námestie je obchodným a spoločenským srdcom Prahy s množstvom hotelov a prestížnymi obchodmi. Na hornom konci námestia stojí jazdecká socha sv . Václava, za ňou dominantná budova Národného múzea, v dolnej časti je pešia zóna. Na námestí sú postavené skvosty českej architektúry - palác Koruna, Rokoko či Wiehlův dom.

  • Malostranské námestie
  • Pražské Jezulátko
  • Ostrov Kampa
  • Kráľovská záhrada
  • Palác Smiřických v Prahe
  • Petřín
  • Židovská štvrť (Josefov)
  • Novomestská radnica v Prahe
  • Villa Bertramka

Ak vás láka kultúra, poteší vás skutočne obrovské množstvo pražských podujatí - koncerty, divadlá, festivaly, divadlá, výstavy či exkurzie. Odporúčame vyhľadať si podľa termínu vášho pobytu aktuálny program na tomto odkaze.
69 €
140 €

Kúpené
17x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
140 €

Kúpené
17x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
45
32
45