Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Bezbolestná antinikotínová terapia pomocou biorezonančného prístroja Bicom Optima. Je čas skoncovať s týmto škaredým zlozvykom pravé teraz.

60
Popis ponuky

Pomocou antinikotínovej terapie sa potláča chuť na nikotín a odstránia sa abstinenčné príznaky. Terapia je bezbolestná a môže ju absolvovať každý fajčiar bez ohľadu na množstvo vyfajčených cigariet.

Pomocou biorezonančného prístroja Bicom Optimaje vysielaná do tela zrkadlovo obrátená elektromagnetická frekvencia nikotínu a dechtu. Do terapie sa použije vzorka cigarety klienta zapálená pred terapiou. V dôsledku tohto procesu sa urýchli detoxikácia od nikotínu a ďalších záťažových látok, dochádza k uvoľňovaniu nikotínu z receptorov chuti a eliminuje sa tzv. nikotínový hlad. Je veľmi dôležité po terapii zvýšiť príjem tekutín (najlepšie čistej neperlivej vody), aby sa toxíny vyplavili z tela čo najrýchlejšie.

Úspešnosť tejto metódy je vyše 80 %, čo ju zaraďuje k najúčinnejším na trhu. Chuť na nikotín mizne ihneď alebo do niekoľkých hodín po terapii. Treba si však uvedomiť že k úspešnosti je potrebné Vaše mentálne rozhodnutie prestať fajčiť. Biorezonančná metóda pomáha prestať fajčiť, nakoľko potláča fyzickú závislosť na cigaretách, ale neodstráni psychické a motorické zlozvyky fajčiara (káva-cigareta) vypestované počas doby fajčenia. Základná antinikotínová terapia trvá cca 40 minút.

Rozšírená antinikotínová terapia obsahuje navyše:

  • terapiu na fyzickú a psychickú závislosť
  • antistresovú a harmonizačnú terapiu
  • terapiu na podporu detoxikácie vylučovacích orgánov a dýchacích ciest

Dĺžka a intenzita terapie je individuálne testovaná presne pre konkrétneho klienta. Úspešnosť rozšírenej antinikotínovej terapie je 85 – 90% a trvá približne 60 minút.

Kontraindikácie

Terapia nie je vhodná pre ľudí s kardiostimulátorom, epilepsiou a pre tehotné ženy.

biovitalcentrum.sk
19,90 €
50 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
19,90 €
50 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
82
75
77