Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Utečte pred stresom a starosťami do kúpeľných Luhačovíc! Pobyt pre dvoch s polpenziou na 3 a viac dní v Hoteli a Valašskom šenku Ogar***.

46
Popis ponuky

Detail ponuky

Utečte pred zhonom, stresom a starosťami do kúpeľných Luhačovíc! V malebnom prostredí uprostred Vizovických vrchov vás čaká autentický valašský zážitok v štýlovom Hoteli a Valašskom šenku Ogar***. Nachádza sa v miestnej časti Pozlovice približne 3 km od kúpeľného centra s liečivými prameňmi a kolonádou. Nájdete tu pokoj, všade okolo panenskú prírodu a zároveň veľa možností na šport, výlety a zábavu.

Útulný 3* hotel pri priehrade s domácou atmosférou

Ubytujete sa v jedinečnom Hoteli Ogar*** štylizovanom do valašského koloritu. Je známy nielen príjemným rustikálnym ubytovaním, ale aj domácou kuchyňou a vyberanou kultúrou. Izby majú vlastné sociálne zariadenie a TV.

Súčasťou hotela je pravý šenk, kde vás čakajú doslova gurmánske orgie. V rámci bohatej polpenzie ochutnáte aj najrôznejšie dobroty valašskej kuchyne. Zakladajú si tu nielen na chuti, ale aj na veľkosti porcií. Priamo v reštaurácii sa tiež niekoľkokrát do týždňa odohrávajú koncerty. K relaxácii môžete za poplatok využiť wellness centrum. Na masáž získavate zľavu 30%.

Liečivé pramene a nádherná príroda

Hotel Ogar*** má skvelú polohu. Jednoducho sa z neho dostanete ako do kúpeľného centra, tak do prírody. Športovcov nadchne unikátny Chodník zdravia s 10 vonkajšími voľne dostupnými posilňovacími strojmi. Okolím vedú chodníky pre turistov, cyklistov i vyznávačov kolieskových korčúľ. Priamo v Luhačoviciach sa vydajte na kolonádu, okúste minerálne pramene alebo si prezrite krásne budovy od architekta Dušana Jurkoviča.

Kam na výlet do okolia?

Navštívte Vizovice s krásnym barokovým zámkom, ktorý sa pýši bohatým interiérom a obrazárňou s dielami holandských majstrov. Zaujímavý je aj Baťov kanál alebo hrad Buchlov.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
40
32
16