Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Spravte si výlet do krásnej Budapešti a kochajte sa jej pamätihodnosťami. Pobyt v Hoteli Császár*** so vstupom do rímskych kúpeľov Veli Bej.

47
Popis ponuky

Hotel Csaszar*** sa nachádza v centre Budapešti, len 5 minút chôdze od mosta Margaret. Termálne kúpele Lukács sa nachádzajú iba 150 metrov od hotela Csaszar a ponúkajú celý rad terapeutických služieb. Najslávnejšie kúpele Budapešti, Gellért, sú ľahko dostupné autobusom za 15 minút.

Budova bola postavená ešte v roku 1850 a pôvodne slúžila ako kláštor. Atmosféra izieb je však príjemná a dýcha históriou - hotel si zachoval pôvodné prvky budovy.

Vybavenie izieb (veľkosť 12 m²):

 • Klimatizácia
 • Satelitná TV
 • Telefón
 • Minibar
 • WC a sprchovací kút
 • Wifi

Na výber máte z pečiva, masla, paštét, syra, džemu, salámy, syru, vajíčka, müsli, jogurtov, mlieka, kávy a čaju. Raňajky sú podávané formou menšieho studeného bufetu v hale medzi izbami. Personál dozerá na dostatočné množstvo jedla a nápojov.

Kúpele Veli Bej sú ukrytým pokladom a jedinečným zážitkom. Ide o vynovené 435-ročné kúpele, v ktorých nie sú zvlášť určené dni pre mužov a ženy (kúpať sa môžu obe pohlavia spoločne). Hotelové Spa sídli v rovnakej budove ako hotel Császár (bez priameho prístupu, 2 minúty pešo).

Oktogon,osemhranný bazén vo vnútri kúpeľov, má nezvyčajné danosti - voda s teplotou 36 °C, pričom tok vody je veľmi rýchly, 1200 l/min. Vďaka tomu sa voda v bazéne vymení až štyrikrát denne a nie je potrebné pridávať chlór. Okolo bazéna sú malé studne na osvieženie a v štyroch rohoch miestnosti sú rodinné bazény s rôznymi teplotami vody: 16 °C, 32 °C, 34 °C a 40 °C.

V novom wellness oddelení sú aromatické parné kabíny, fínska a infrasauna či masážne sprchy s ľadovou sprchou. Ku kúpeľom patrí aj jacuzzi, hydroterapeutické oddelenie a rôzne ďalšie masáže.

Vonkajšie bazény sú k dispozícii po celý rok. Nájdete tu 50 m dlhý bazén (olympijská veľkosť), 25 m bazén a výukový bazén. K dispozícii je tiež spoločenská miestnosť s automatom na kávu.

Vonkajšie bazény zvyknú využívať na trénovanie aj miestni športovci, napríklad plavci alebo hráči vodného póla.

Pri neďalekej restaurácii Pata Negra Buda nájdete platené parkovisko. Ak by ste si chceli ráno pochutiť na káve a koláčiku, len 350 m od hotela je malá cukráreň Dolcissima. Praví gurmáni zavítajú do reštaurácie

Kacsa Restaurant, kde podávajú napríklad výbornú kačicu či iné lahodné 3-chodové obedové menu (15 minút pešo od hotela).

Ďalej:

 • Budova parlamentu
 • Ostrov Margaret
 • Rybárska bašta
 • Reťazový most
 • Divadlá a množstvo ďalších turistických atrakcií či reštaurácií

www.csaszarhotel.hu
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

23
34
Práve prezerá 41 ľudí
33
Práve prezerá 38 ľudí
23