Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Ak túžite po oddychu, ale i zábave vo vode, zoberte si plavky a užite si pobyt v penzióne Panda so vstupom do aquaparku Turčianske Teplice.

37
Popis ponuky

V celoročnej prevádzke je 25 m vonkajší plavecký bazén s vodnými chrličmi a masážnymi tryskami, sedací bazén kruhového tvaru so svetelným efektom a masážnymi tryskami, tobogany KAMIKADZE" (47 m) a ATRAKČNÝ MOVIE (97 m) so zvukovými, svetelnými a obrázkovými efektmi a atrakčný vonkajší bazén s vodnými masážnymi ležadlami, divokou riekou a vodnými chrličmi.

Areál SPA & AQUAPARK leží na okraji krásneho kúpeľného parku, v centre mesta Turčianske Teplice. Každý, kto túži po oddychu v ktoromkoľvek ročnom období, má v SPA & AQUAPARKU veľa možností na aktívny i pasívny relax a zábavu.

Ubytovaný budete len necelých 70 metrov od známych kúpeľov v penzióne Panda. Vybrať si môžete pobyt v rodinnej alebo komfortnej izbe alebo apartmáne.

PANDA I

  • 7 dvojlôžkových izieb s manželskou posteľou s kúpeľňou (sprcha a toaleta), LCD/TV/SAT, telefón, chladnička

​​

PANDA II  • 4 rodinné dvoj-izby, zložené z 1 dvojposteľovej izby (oddelené lôžka) a 1 trojposteľovej izby (manželská posteľ a ďalšie lôžko). Súčasťou je TV/SAT a kúpeľňa (sprcha a toaleta) Pre tento typ izby je potrebné si kúpiť 2x kupón alebo doplatky za prístelky  • 4 dvojposteľové izby v podkroví (2 izby s oddelenými lôžkami, 2 izby s manželskou posteľou) sTV/SAT. Priestranná kúpeľňa so sprchou a toaletou na chodbe, pre dve izby jedna


Terasa s detským kútikom

Možnosť navštíviť bar /nočnú kaviareň/ každý piatok, posedenie s možnosťou tancovania pri kávičke, vínku, miešaných nápojoch,...

V okolí Turčianskych Teplíc je množstvo cyklotrás a turistických trás. Je tu nádherná príroda Malej a Veľkej Fatry. Pešo z Turčianskych Teplíc sa dostanete do lesoparku Bôr a určite odporúčame navštíviť 10 km vzdialenú Gaderskú aj Blatnickú dolinu, ktoré sú vychýrené krásnou a nedotknutou prírodou. Doporučujeme navštíviť aj zaujímavé miesta v Kremnici, v Martine.

www.penzionpanda.sk
85 €
134 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
85 €
134 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
Práve prezerá 36 ľudí
55
18
18