Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vydajte sa na dovolenku na južnú Moravu do hotela Čech***, užite si večer v romantickej vinárni, poriadnu zábavu a okoštujte moravské víno.

Hotel Čech
0 / 5
42
Popis ponuky

Detail ponuky

Krásy južnej Moravy sú preslávené po celom Česku aj za hranicami, nechajte sa nimi očariť aj vy! Užite si dovolenku, ktorá vám okrem možnosti spoznať úžasné pamiatky a ďalšie zaujímavosti regiónu ponúkne aj vinárske zážitky. Ubytujete sa v Břeclavi, odkiaľ to budete mať blízko do presláveného Lednicko-valtického areálu aj k ďalším atraktívnym výletným cieľom.

Hotel Čech v pokojnej časti mesta

Ubytujete sa v hoteli Čech*** v okrajovej a pokojnej časti Břeclavi, len kúsok od hlavných dominánt Lednicko-valtického areálu. Hotel je vzdialený len 5 km od zjazdu z diaľnice Praha-Bratislava a len 1 km od hraníc s Rakúskom.

V dvojlôžkovej izbe s vlastným sociálnym zariadením a TV so satelitom vás čaká komfort a pohodlie. Nechýba ani bezplatné Wi-Fi pripojenie.

V hoteli Čech nájdete aj reštauráciu, pizzeriu a samozrejme vináreň. Pochutí si tu naozaj každý!

Najkrajšie miesta južnej Moravy

– tipy na výlety


Hotel Čech leží na vinárskej cyklotrase, ktorá smeruje od archeologického náleziska Pohansko smerom k lednickým rybníkom, mestu a zámku Lednice alebo k loveckým kaštieľom z čias Lichtenštajnovcov.

V rámci tohto pobytu máte jedinečnú možnosť spoznať oblasť južnej Moravy, ktorá oplýva historickými pamiatkami a dávnymi tradíciami. Snáď najväčšou dominantou tohto kraja je známy Lednicko-valtický areál, ktorý je pre svoju jedinečnosť zapísaný na zoznam svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Okrem zámku odporúčame navštíviť tiež Jánov hrad alebo napríklad chrám Tri Grácie.

Čo by ste si ďalej nemali nechať ujsť?

  • Mikulov – mesto plné pamiatok, za všetky spomenieme známy zámok. Nezabudnite tiež na prírodnú rezerváciu Svätý kopček, dominantu Mikulova.
  • Zámok Valtice – krásna baroková pamiatka s kaplnkou, ktorá je využívaná na hudobné produkcie. Obec je nazývaná „hlavným mestom vína".
  • CHKO Pálava (UNESCO) – Pálavské vrchy, rozľahlé vinice, belostné vápencové skaly, bohatá flóra a fauna, to všetko ponúka oblasť, ktorá sa v roku 2003 stala súčasťou biosferickej rezervácie Dolní Morava. Z diaľky možno vidieť dominantu Pálavy, a to zrúcaninu Dievčenské hrady, odkiaľ sa vám naskytne dych berúci výhľad.
  • Dolní Věstonice – spoznajte malebné mestečko preslávené nálezom sošky Věstonickej Venuše.
  • ZOO Hodonín – zavítajte do zoologickej záhrady, ktorá sa pýši unikátom – ako jediná v ČR chová vzácne biele levy.
  • Termálne kúpele Laa v Rakúsku – doprajte telu i mysli skvelú relaxáciu v termálnych bazénoch a vírivkách. Nájdete tu tiež unikátne termálne kino, ázijskú oddychovú miestnosť a 90 metrov dlhý tobogán.
  • Aqualand Moravia – v najmodernejšom aquaparku v Českej republike si to skvele užijú deti aj dospelí. Nájdete tu bazény, tobogány, rôzne vodné atrakcie i wellness zónu.

73 €
126 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
73 €
126 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
Práve prezerá 45 ľudí
50
Práve prezerá 40 ľudí
42
Práve prezerá 41 ľudí
38