Wellness pobyt pre dvoch počas 3 alebo 6 dní v Bojniciach vás opäť dostane na nohy! Ubytovanie v hoteli Regia***.

Mrzí nás to, ale platnosť tejto ponuky už vypršala.
Popis ponuky
Ak už aj vy pomaly bojujete s únavou a cítite sa vyčerpaní, je na čase vyraziť do Bojníc. Práve tu v tichom a príjemnom prostredí tohto historického kúpeľného mestečka, ktoré sa preslávilo romantickým zámkom, najstaršou a najrozľahlejšou ZOO na Slovensku i liečebnými kúpeľmi, na vás čakáhotel Regia***.

Ubytovanie

Izby majú vlastnú sprchu, WC, televízor a telefón. Všetky sú vybavené moderným nábytkom a bolinedávno zrekonštruované. Pripojenie na internet je zabezpečené WiFi prístupom.

Stravovanie

Hotel má k dispozícii menší salón vhodný pre 60 osôb a väčšiu reštauráciu, ktorá je schopná usadiť až 150 osôb.V jedálnom lístku nájdete jedlá slovenskej, maďarskej a medzinárodnej kuchyne. Pre vás je vrámci balíčku pripravenábohatá polpenzia:raňajky formou bufetu a večere výberom z menu.

Wellness

Svoje telo uvoľníte vhotelovom wellness centre. Dokonalý relax tu prežijete predovšetkým vďaka fínskej saune, infrasaune a levanduľovej vírivkes výhľadom na okolie a Bojnický zámok. Súčasťou kupónu pre 2., 4. a 6. variant je 60-minútový vstup do wellness.

Tipy na výlety

Bojnický zámok (650 m)

Prehliadka romantického zámku, ktorý prešiel rekonštrukciou, vás uchváti. V jeho okolí sa nachádza prekrásny park slipou kráľa Mateja, ktorá je približne 700 rokov stará. Prejdite sa po romantických záhradách avychutnajte si pokoj aticho.

ZOO Bojnice(650 m)

Bojnická ZOO sa rozprestiera na 20 ha a predstavuje predovšetkým faunu karpatskej kotliny. Nechýbajú ani exotické zvieratá. ZOO je aktívnou a zábavnou skúsenosťou pre deti i dospelých, takže pokiaľ máte radi zvieratá, určite by ste si mali urobiť chvíľu čas a ísť sa sem pozrieť.

Tandemové zoskoky padákom (v Bojniciach)

Ak patríte k milovníkom adrenalínu, ktorým pozemské zážitky nestačia, potom si v Bojniciach prídete na svoje – okrem vyhliadkových letov sa vám tu ponúka možnosť tandemových zoskokov padákom.

Dodatky:

  • Zariadenie je vybavené prístupom pre vozičkárov.
  • Vianočný pobyt za príplatok 10 €/osoba (23. – 27. 12. 2016),

    vcene je slávnostná večera, pobyt minimálne na 3 noci.
  • Silvestrovský pobyt za príplatok 35 €/osoba (28. 12. 2016 – 2. 1. 2017),

    vcene je slávnostná večera, program, zábava, pobyt minimálne na 4 noci.
  • Po obdržaní kupónu si čo najskôr rezervujte termín pobytu v hoteli.
  • Po rezervácii termínu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • Ak nemáte auto, nevadí! Nájdite si vhodnývlakový alebo autobusový spoj.

Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.

69,90 €
233 €

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať