Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Navštívte perlu Dunaja, atraktívnu maďarskú metropolu, mesto Budapešť. Neďaleko centra na vás čaká hotel Lucky*** s chutnými raňajkami.

Hotel Lucky
0 / 5
42
Popis ponuky

Zavítajte k našim južným susedom a nechajte sa očariť jedinečnou atmosférou maďarskej metropoly. Príjemné ubytovanie vás čaká v hoteli Lucky***, ktorý je vyhľadávaný hlavne pre svoju romantickú atmosféru a kvalitné služby.

Hotel so svojím špeciálnym architektonickým riešenímpripomína staré časy, jeho interiér s elegantným a rustikálnym nábytkom poskytuje atmosféru intimity.Nachádza sa asi 4 až 5 kilometrov od centra mesta, v zelenej zóne.

Na recepcii sa dohovoríte niekoľkými cudzími jazykmi, radi vám poskytnú akúkoľvek pomoc, napríklad ranné budenie, vstupenky do divadiel, objednajú vám ajtaxi, poskytnú mapu či akékoľvek iné informácie.

Ubytovanie

Každá izba je vybavená vaňou alebo sprchovacím kútom, ďalej telefónom, farebnou televíziou, minibarom, privátnym trezorom aklimatizáciou. Väčšina izieb má i pokrytie bezdrôtovým pripojením kinternetu. K dispozícii máte aj chránené parkovisko.

Stravovanie

Vrámci kupónu si vychutnáte bohaté raňajkyformou bufetu, ktoré vám dodajú veľa energie na prechádzky mestom.Vo večerných hodinách môžete vyskúšať medzinárodné a maďarské chutné špeciality.K dispozíciije tiež široký sortiment pre vegetariánov.

Tipy na výlety

Námestie hrdinov(5 km)

Námestie je známe najmä akoPamätník tisícročia. Tento pomník pripomína tisícročia príchodu Maďarov do Karpatskej kotliny. Jadrom pamätníka je 36 metrov vysoký stĺp, na ktorého čele stojí postava archanjela Gabriela, ktorý sa podľa legendy v sne zjavil uhorskému kráľovi Štefanovi a ponúkol mu kráľovskú korunu.

Reťazový most(6 km)

Reťazový most jenajstarším a najznámejším mostomv Budapešti. Nechal ho postaviť šľachtic a politik István Széchényi po veľkých záplavách v 30. rokoch 19. storočia. 202 metrov dlhý most vznikal v rokoch 1839 až 1849. Počas druhej svetovej vojny bol však zničený a obnovy sa dočkal až v roku 1949, teda 100 rokov po svojom dokončení.

Tropicarium(15 km)

Kŕmenie rají, obdivovanie plazov a pozorovanie žralokov. Krása nevšednej prírody vás tu očarí! Môžete sa tešiť na dažďový prales, v ktorom každú štvrťhodinu zahrmí, spustí sa dážď nad mississipskými aligátormi. Uvidíte aj najväčšie morské akvárium v Strednej Európe či žraločie akvárium, kde prebieha kŕmenie každý štvrtok medzi 15. a 16. hodinou. Vrelo odporúčame!

MestoBudapešť je naozaj veľmi atraktívnym aturistami vyhľadávaným miestom vEurópe. Často totiž pripomína zlaté časy rakúsko-uhorskej monarchie.

Dodatky:

  • Zariadenie nie je vybavené prístupom pre vozičkárov.
  • V cene kupónu nie je doprava, tú si už zaisťujete sami.
  • Po obdržaní kupónu si čo najskôr zarezervujte termín pobytu v ubytovacom zariadení.
  • Po rezervácii termínu pobytu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • Nemáte auto? Nevadí! Nájdite si vhodnéautobusové alebo vlakové spojenie.

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
37
50
39