Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vlasové balíčky s kvalitnou kozmetikoiu L´Oréal Professionnel. Podstúpte zaslúženú kúru a vyberte si zo skutočne širokej ponuky.

56
Popis ponuky

Krásne a zdravé vlasy plné lesku vďaka jedinečnej vlasovej kúre. Navyše s novou farbou, s melírom či so strihom sa z vašich vlasov stane ozajstná koruna krásy, ktorú budete hrdo nosiť.

Farbenie:

pestrá škála L´Oréal Professionnel plná kreatívnych technologických inovácií vychádzajúcich v ústrety vašim vlasom na mieru.

Program celkovej regenerácie vlasov s dlhodobým účinkom*:

  • na dosiahnutie všetkých znakov dôkladnej starostlivosti o vlasy: dlhodobo žiarivá farba, prirodzený lesk, flexibilita a hebkosť na dotyk, redukcia rozštiepených končekov
  • skutočne dlhodobý efekt až na 6 týždňov**: okamžitá regenerácia v salóne, predĺžená doma s každým umytím vlasov

PRO|FIBER

Všetky hlavné problémy vlasov ako rozštiepené končeky, vymývanie farby, vlasy, ktoré nie sú hladké na dotyk a sú bez lesku, súvisia s jedinou príčinou: poškodením a scitlivením vlasov.

V súčasnosti však existujú prevažne špecifické riešenia zaoberajúce sa dôsledkom, nie príčinou problému, a dokonca väčšina produktov vlasovej starostlivosti sa z vlasového vlákna vytráca po prvom umytí doma a pocit z vlasov je opäť ako predtým.

Farbiaci regenerujúci krém s obsahom Ionene G + Incell.Kúzlo intenzívnej farby s dokonalým krytím šedivých vlasov. Každé ďalšie farbenie s touto farbou vám zabezpečí ochranu a celkové ošetrenie vlasu.

Technológia – oxidačné zafarbenie so systémom double recharge. Účinné látky pôsobia na povrchu a vo vnútri vlasu. Výnimočné spojenie farbiacich zložiek vám zabezpečí dokonalú a dlhotrvajúcu farbu.

Vysoká odolnosť zabezpečuje 100 % krytie šedivých vlasov. Zosvetlenie až o 3 tóny. Doba pôsobenia 35 minút.

Silno zosvetľujúca oxidačná farba, ktorá obsahuje účinné látky Ionene G a Incell, dokážu vytvoriť nádherné blond odtiene, či už jemne perleťové, či tóny s ľadovým odleskom.

Majiblond Ultra vykazuje jedinečné výsledky:

  • Zosvetľujúci efekt je ešte silnejší
  • Dokonale rovnomerný efekt od korienkov až ku končekom
  • Odlesky farieb sú plne kontrolované: na jednej strane čistá blond a krásne studené odtiene vďaka zložke Neutra B, ktorá absorbuje teplé odlesky. A na strane druhej teplé blond odtiene s krásnymi žiarivými odleskami vďaka Hauté Tenacité technológii.

Farbenie budúcnosti

Predtým existovalo farbenie. Teraz je tu INOA.

Odtiene INOA sa delia do 8 farebných skupín, perfektne kryjú šedivé vlasy a vytvárajú jedinečný farebný efekt. Farby ešte viac žiarivejšie, čistejšie a intenzívnejšie. Umožňuje zosvetlenie vlasov až o 3 tóny a zaručuje rovnomernosť odtieňov od korienkov až ku končekom. Zaručí 6 týždňov hydratácie a intenzívnej výživy. Bez nežiaduceho zápachu a bez amoniaku.

Intenzívny farbiaci krém s Ionene G a Incell

Umenie a dominancia tých najintenzívnejších červených odtieňov

Červené tóny sú hlboké, húževnaté a dokonale kryjú šedivé vlasy.

Od medenej až po intenzívnu červenú, budú tieto tóny vyzdvihovať a podporovať magickú krásu vašich vlasov.

Obsahuje jedinečnú kombináciu farbiacich zložiek, ktoré dokonale pokrývajú vlasy a zabezpečia jej dlhotrvajúcu farbu. Zaručený dlhodobý účinok. Zjednotenie farby a prekrytie šedivých vlasov až do 100 %. Zosvetlenie až o tri tóny. Doba pôsobenia 35 minút.

Vyživujúca gélová oxidačná farba

Zabezpečuje svieže, prirodzené a žiarivé odtiene po farbení. Zachováva prirodzenosť vlasov. Krytie šedivých vlasov so 70 % účinnosťou. Zosvetlenie o dva a pol až tri tóny. Doba pôsobenia 20 minút.

V máji 2011 otvorili dve ambiciózne, mladé podnikateľky, Claudia a Monika, Centrum zoštíhľovania. Obe mladé dámy, tak ako azda každá žena, považujú starostlivosť o telo a dušu za jeden zo základných pilierov. Chopili sa príležitosti a v spolupráci s odborníkmi na laserové ošetrenia pokožky tváre a tela začali poskytovať služby v tejto oblasti.

Po roku sa ukázalo, že dámy a páni chcú viac a priestory v ktorých sídlili sa stávali nedostatočnými. Preto sa musel hľadať priestor, v ktorom by skĺbili poskytovanie viac ako 40 druhov ošetrení a procedúr, príjemné, vzdušné a presvetlené prostredie, ľahkú dostupnosť autom alebo MHD a možnosť bezproblémového parkovania. V októbri 2012 sa presťahovali do areálu Harely Davidson a od 2. 11. 2012 poskytujú služby ako ClaMon beauty clinic.

www.clamon.sk
8,90 €
20 €

Kúpené
336x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
8,90 €
20 €

Kúpené
336x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

58
61
79
64