Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Testovanie intolerancií. Zistíme či je vaše telo zaťažené plesňami, parazitmi, ťažkými kovmi, chémiou a inými patogénmi.

54
Popis ponuky

Potravinová intolerancia alebo neznášanlivosť alebo precitlivenosť - nie je alergia v pravom zmysle slova. Nie je jednoduché ju rozoznať, pretože reakcia na potravinu je oneskorená – prejavuje sa niekoľko hodín až dní neskôr, prípadne sa neprejaví priamo.

Nastáva tzv. kumulačný efekt – človek sa stáva senzitívny na viacero druhov potravín, nakoľko tráviaci trakt už reaguje precitlivene takmer na všetko. Neskôr začne reagovať aj na pele alebo roztoče, prípadne iné vonkajšie vplyvy. Potravinovú intoleranciu zriedka diagnostikujú lekári, mnohé testy klasickej medicíny ju nepreukážu, napriek tomu ju ľahko môžete mať. U ľudí s chronickými chorobami sa potravinové intolerancie vyskytujú takmer pravidelne.

  • Antistresová terapia potrebná na uvoľnenie tela pred meraním
  • Testovanie potravinových intolerancií na potraviny: pšenica, lepok, špalda, pohanka, jačmeň, raž, kvasnice, sezam, kukurica, ryby, fazuľa, mrkva, zemiaky, špenát, paradajky, cibuľa, laktóza, kravské mlieko, sójové mlieko, mäso-všetky druhy, vajíčko, cukor, káva, čaj, kakao, med, oriešky-rôzne druhy, jablko, banán, citrusy, hruška, broskyňa, hrozno, čerešňa, marhuľa + alegia na štipnutie hmyzom-komár, včela, osa, alergia na vonkajšie pliesne, alergia na zvieratá, alergia na chlad, alergia na slnko, alergia na kovy, pracie prášky, farbivá, sladidlá, či fruktózu
  • V prípade ak potrebujete vytestovať niečo, čo tu nie je spomenuté, prineste si to so sebou – potravinu, výživový doplnok a podobne
  • Testovanie funkčnosti a zaťaženosti orgánov: srdce, pečeň, pľúca, obličky, slezina, črevá, žalúdok, močové cesty, lymfa, žlčník, kĺby, chrbica, ženské a mužské hormóny, tenké a hrubé črevo
  • Testovanie zaťaženia orgánov – plesne, parazity, ťažké kovy, chémia, baktérie, vírusy a iné

Organizmus a jeho medzibunkové priestory sú dôsledkom vonkajších vplyvov zanesené plesňami, parazitmi, baktériami, vírusmi, ťažkými kovmi a inými patogénmi.

Následkom toho je, že sa stráca jeho samoregulačná schopnosť a prichádzajú rôzne neduhy, jedným z nich je aj potravinová intolerancia – telo jednoducho hovorí – dosť, toto je pre mňa ťažko stráviteľné a vynikajú ekzémy, tráviace ťažkosti, nadúvanie a podobne.

Pomocou biorezonancie vám pomôžu identifikovať tieto záťaže a poradia vám ako sa ich zbaviť.

Biorezonanciou je možné zistiť konkrétne, na ktoré potraviny je intolerancia a zároveň je možné pôsobiť na tráviaci trakt tak, aby sa zbavil neznášanlivosti na uvedenú potravinu.

Hlavné potraviny a substancie vyvolávajúce potravinovú intoleranciu:

  • Kravské mlieko a mliečne výrobky
  • Lepok, pšenica
  • Vajíčko – bielok, žĺtko
  • Bravčové mäso

Typické príznaky potravinovej intolerancie: nedostatočné trávenie, pocit nafúknutého brucha, plynatosť, brušné kŕče, zápcha, hnačky, črevné problémy a zároveň náchylnosť na alergie a chronické dýchacie problémy. Mnohí majú aj iné závažnejšie problémy, ale tie sú spojené s ďalšími ochoreniami.

www.biorezonancnecentrum.sk
31,99 €
70 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
31,99 €
70 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

18
47
13
59