Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Odvážne hry divadla Meteorit. Vstupenka na výber zo 7 predstavení. Divadelné predstavenia majú medzi divákmi veľký úspech.

67
Popis ponuky

Medzinárodné divadlo Meteorit vás pozýva navštíviť ich odvážne a kontroverzné predstavenia, ktoré majú medzi divákmi veľký úspech.

"Veľmi nás teší, že naše divadelné predstavenia majú medzi divákmi veľký úspech. Budeme radi, keď sa aj ty budeš u nás cítiť ako doma.."  • Caffe RozKOkoš II.


Je neskorá nočná hodina, prítmie stolových lámp a rozpustilá zábava všade navôkol. Nechajte sa omámiť dráždivou, tajomnou vôňou kabaretu, ktorá Vás na okamih vtiahne do víru udalostí, nasiaknutých erotikou, vášňou, nenaplnenou láskou a hladom po skutočnom šťastí.

Na vlastnej koži pocítite všetky omamné chute, vône a farby kabaretu. Vábivá hudba a srdce spaľujúci spev Vás vtiahnu do víru života. Ocitnete sa v čase, kedy vášeň bola hlavným stimulom a zmyslom ľudskej existencie. A možno, že si k Vám prisadne aj ,,Edith Piaff,,.  • Ojeb (Alebo ako Whitney Houston a Madonna vytrhali vlasy škuľavej samurajke) – ….akože FAKT šialená Komédia


Ľudia majú žiaľ toľko starostí – tak prečo ich nerozosmiať? Zober svojho partnera alebo partnerku a príď sa zabaviť. Zaslúžiš si večer so smiechom. Ale samozrejme môžeš prísť aj sám a po predstavení si s tebou aj radi pokecáme.

O hre:

UPOZORNENIE pre návštevníkov predstavenia OJEB:

Prosíme našich divákov, aby počas predstavenia OJEB neprovokovali škuľavú Samurajku.

Whitney, Madonna a Cher sa budú samozrejme snažiť dávať pozor na Vašu bezpečnosť, ale keďže Samurajka škúli, nikdy nevieme kde skončia jej údery….

Taktiež by sme vás chceli upozorniť, že sa predstavenie odohráva v RITI. Vstup do RITI získate kúpou kupónu. Tešíme sa na vás.  • Katarina Castrovilli: Dialógy penisov


Predstavenie odporúčame pre divákov nad 18 rokov.

Predstavenie Dialógy penisov už videlo viac ako 5000 divákov. Veľmi nás teší, že je stále o túto komédiu obrovský záujem. Keďže vieme, že mnohí diváci už toto predstavenie viackrát videli, pridali sme aj nové dialógy a... a... veď nechajte sa prekvapiť....

O hre:

Divadelná hra o mužskej sexualite, o ich radostiach a trápeniach. Falos, fallos, falus už od nepamäti civilizáciami uctievaný ako symbol plodivej sily.

Jednoducho penis alebo inak vonkajší mužský pohlavný orgán (corpus cavernosum) (corpus spongiosum)(glans penis).

A predsa sa o ňom nedá povedať len toto.

Divadelná hra Dialógy penisov hovorí o tom, o čom sa v mužských kluboch svorne mlčí.

Prísne utajované rozhovory o skutočnej intimite mužskej sexuality, neprebádanej Atlantídy, opradenej poverami a bájami.

Hra vznikla na základe rozhovorov so širokou skupinou odvážnych mužov na tému falus. Príbehy Penisov vyvolávajú úsmevy, iné sú múdre a pravdivé.

Niektoré z nich sú plné výbušného smiechu, iné sú zase dojímavo krásne. Tajná vzorka mužov odhalí úplne novú perspektívu mužnosti, presne tak autentickú ako keby ste sa na ňu pozerali priamo z vrcholu falickej hory.  • SPOVEDE VAGÍN


Predstavenie odporúčame pre divákov nad 18 rokov.

Je dôležité, aby sme v sebe isté „veci“ nepotláčali. Je dôležité mať odvahu rozprávať sa. Je dôležité mať odvahu počúvať.

O hre:

Hra Spovede vagín sprostredkováva otvorený prístup k ženskej sexualite a prijímaní ženského tela takého ako je vo svojej jedinečnosti a celistvosti. Jednotlivé výpovede poskytujú široký a pestrý pohľad na tému ženskosti a násilia či bezprávia páchaného na ženách. Jedná sa o spovede žien zo Slovenska.  • Mark Ravenhill – Shopping and Fucking (sexuálne násilie, homosexualita a konzumná spoločnosť)


Predstavenie odporúčame pre divákov nad 18 rokov

Áno, je to krutá hra, ale pravdivá. Možno, že aj ty dostaneš odpoveď na otázky, ktoré si sa ani neodvážil opýtať.

O predstavení:

Enfant Terrible britskej divadelnej scény a jedna z jeho najznámejších a v súčasnosti už kultových hier Shopping and Fucking prvýkrát na Slovensku. Medzinárodné divadlo Meteorit v Bratislave uvádza hru, ktorú od jej vzniku a prvého naštudovania sprevádza škandál za škandálom.

Konzumná spoločnosť zmenila a naštrbila mnohé morálne pravidlá. Sex, drogy a násilie sa vo svete organizovanom nákupnými centrami, novými katedrálami západnej civilizácie, zmenili na bohapusté transakcie.  • Justine (..alebo Prekliatie cnosti…)


Podľa románu Marquis de Sade

Predstavenie odporúčame pre divákov nad 18 rokov

Neboj sa! – Neboj sa z katarzie!

O hre:

Je to náhľad do sveta Marquis de Sade, ktorý bol za svoje názory zatracovaný. Paradoxne nie je nemravný, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať.

Filozofia hry JUSTINE je jednoducho bez zábran, bez upozornení, presne ako život sám. Často kladené otázky života a smrti dostávajú odpoveď, ktorá nekorešponduje s rozumom. Je to paleta emócií z ľudskej duše.

Predstavenie odporúčame pre divákov s veľkou odvahou a so silnými nervami.  • Kabaret na jednu noc ( ,, Just a gigolo „ )


Viac ako 170 odohraných predstavení. Je to pocta pre úžasnú herečku a osobnosť Marlene Dietrich.

O hre:

Dokonalosť je nemilovateľná. Je predsa dokonalá, takže lásku už nepotrebuje.

Prenikavý odér osobnosti. Madam Marlene Dietrich! Horúčkovite skanduje pulzujúca, preplnená sála.

Všade je dráždivá vôňa kabaretu. Svetlá zatienia publikum. Diva strieda metropoly ako milencov.

Las Vegas, Cafe de Paris Londýn, Brodway.

Čo bolo potom? Medzi štyrmi stenami?

V samote pod mejkapom v jej parížskom byte ? Nikdy nezverejnené preludy a ilúzie. Usaďte sa prosím v hviezdnom nebi.
5 €
15 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
5 €
15 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

65
16
50
Práve prezerá 41 ľudí
17