Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Užite si jedno z najnádhernejších svetových miest. Praha na dlani v Hoteli Svornosť ***, pobyt na 2 či 3 dni s raňajkami.

51
Popis ponuky

Hotel Svornost je Útulný hotel s dlhoročnou tradíciou, ktorý sa nachádza v pokojnom prostredí Dolní Počernice. Je obklopený zeleňou, 15 minút od historického centra, neďaleko od O2 Areny, Pražského výstaviska v Letňanoch a v blízkosti Južnej spojky (Diaľničný obchvat Prahy).

Ubytovaný budete v komfortných izbách s pohodlnými lôžkami, LCD televízorov kúpeľňou s toaletou.

Hotelová reštaurácia ponúka krásne posedenie na letnej terase aj posedenie v salóniku s krbom. Čakajú vás čerstvo pripravené jedlá, po ktorých sa osviežite 12 stupňovým Plzenským Prazdrojom, alebo si vyberiete zo širokého sortimentu vín, ktoré hotela dodávajú Bzenecká vinárske závody.

V hotelovej reštaurácii môžete využiť aj denné menu a tiež si dokúpiť vynikajúcu večeru za dobrú cenu. Dvoj-chodové menu pre vás bude pripravené za 120 Kč, troj-chodové potom za 150 Kč.

Hotel Svornost*** je aj skvelou voľbou pre rodinnú dovolenku. Môžete si tu zahrať aj tenis alebo vyraziť na kolesách (bezplatné zapožičanie v hoteli) do blízkeho parku, v ktorom nájdete mnoho detských ihrísk. Priamo v hoteli nájdete detský kútik a ZOO kútik. O zábavu detí bude postarané.

Hotel leží pár minút od zástavky MHD, čo vám umožňuje ľahkú dopravu do historického centra mesta (15 min.). Na dosah tak budete mať nádherné historické pamiatky Prahy ako Staromestský orloj sa Staromestským námestím, Národné divadlo, Chrám svätého Mikuláša, Pražský hrad, Vyšehrad, Karlov most a mnoho ďalších.

Nechať ujsť by ste si nemali ani Malostranské námestie, Pražské Jezuliatko, ostrov Kampa, Kráľovskú záhradu, palác Smiřických v Prahe, Petřín, Václavské námestie či Villu Bertramku atď.

Ďalšie vyžitie je už len na vás. Praha vám ponúkne od všetkého trochu. Kiná, divadlá, zoologická záhrada, zaujímavé múzeá, aquaparky, bobová dráha, Dinopark. Prahu si zamilujete, ak pôjdete v dvoch, ale aj v prípade, že si dovolenku budete chcieť užiť s celou rodinou.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
40
50
40