Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Fantastická wellness dovolenka pre dvoch a dieťa do 6 rokov zadarmo, v luxusnom 4* Hoteli Garzon Plaza v maďarskom kúpeľnom meste Györ.

26
Popis ponuky

Detail ponuky

Potrebujete si oddýchnuť a chceli by ste zažiť niečo naozaj extra? Máme pre vás skvelý tip – wellness dovolenku v historickom meste Györ, ktoré leží na ceste medzi Bratislavou, Viedňou a Budapešťou a radí sa medzi pamiatkovo najbohatšie maďarské mestá! V luxusnom Hoteli Garzon Plaza**** vás čakajú špičkové služby i neobmedzený vstup do wellness. A pomyselnou čerešničkou na torte celého pobytu bude relax v preslávenom kúpeľnom komplexe Rába Quelle, alebo uvoľňujúca masáž.

Moderný 4* hotel s komfortným wellness centrom

Hotel Garzon Plaza sa nachádza zhruba pol hodiny pešo od historického centra s tými najkrajšími pamiatkami, odkiaľ je to potom kúsok i k termálnym kúpeľom. Na cestovanie po meste môžete využiť i MHD.

Izby sú veľmi komfortne zariadené, majú vlastné sociálne zariadenie a poskytnú vám veľmi pohodlné zázemie a príjemné ubytovanie. Pochutíte si na polpenzii a k dispozícii vám bude hotelové wellness a fitness i infrausana. Vstup do týchto relaxačných zariadení je neobmedzený, je teda len na vás, kde budete čerpať nové sily. Vo wellness nájdete bazén a vírivku, vo fitness kardio i posilňovacie stroje.

A aby ste si zaslúženú relaxáciu vychutnali dosýta, budete si ešte môcť vybrať či návštívite vyhľadávané termálne kúpele s množstvom bazénov a vodných atrakcií, alebo sa necháte priamo v hoteli hýčkať pri masáži celého tela.

Györ láka na termály, pamiatky a ďalšie zaujímavé miesta
  • Györ patrí medzi mestá s veľkou koncentráciou pamiatok a múzeí, podobne ako tomu je v Budapešti alebo v Šoprone. Určite vám preto odporúčame prechádzku historickým centrom. Nevynechajte skvostne vyzdobenú baziliku, budovu radnice alebo najväčšie barokové námestie v strednej Európe!
  • Ak máte radi nakupovanie, nájdete hneď pri historickom centre veľké nákupné centrum Árkád.
  • S deťmi sa vydajte do zoologickej záhrady alebo unikátneho vedeckého a technického centra Mobilis Györ s interaktívnymi exponátmi.
  • Pokiaľ sa rozhodnete vydať do termálnych kúpeľovRába Quelle, tešte sa na celkovo 7 bazénov, whirlpool, tobogan, vodný bar i saunové záhrady. Tunajšia liečivá voda pomáha pri problémoch so svalmi, kosťami a kĺbmi a tiež pri gynekologických ťažkostiach.
  • Okolie mesta je doslova pretkané sieťou zaujímavých náučných chodníkov a cyklistických trás.
  • Odporúčame navštíviť jednu z najvýznamnejších maďarských pamiatok – kláštorný komplex Pannonhalma, zapísaný na zoznam UNESCO. Uchváti vás nielen samotná budova, ale i tunajšie rozľahlé záhrady.
  • Výlet do prírody si môžete naplánovať do oblasti Pannonhalmskej pahorkatiny.

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

41
46
38
51