Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Ešte stále snívate o dovolenke v raji? Už nemusíte! Vyberte sa aj s rodinnou na skvelú dovolenku do Slovenského Raja do Grand Hotela Spiš!

30
Popis ponuky

„Tak to si zapíš, že by si len ťažko hľadal lepšie miesto pre relax, než je Grand Hotel Spiš.“ Ak ste už túto vetu počuli, nebude to náhoda. Pohoda, odpočinok a hlavne nádherná príroda Slovenského raja – presne to čaká len na vás.

Ubytovanie

Grand Hotel Spiš*** vám ponúka ubytovanie v dvojposteľových izbách, kde nájdete všetko, čo budete k perfektnému pobytu potrebovať. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s WC, televíziu so satelitom a pohodlnú posteľ. Určite si tu oddýchnete.

Stravovanie

Tešiť sa môžete na lahodné raňajky formou bufetu. Večere formou výberom z menu si zas užijete v rámci polpenzie (len pri 2., 4., 7., 9. a 10. variante). A na izbe vás počká dobrá fľaška vína.

V hoteli je vám k dispozícii aj štýlová reštaurácia aútulná kaviareň s krbom, kam určite zavítajte. Tu si viete vychutnať dobrú kávu, kokteily či lahodné dezerty.

V rámci kupónu máte k dispozícii 15% zľavu na vstup do Thermal Parku Vrbov, 15% zľavu na vstup do AquaCity Poprad a vstup do ZOO zdarma (pavilón Aquaterra). A ak budete ešte potrebovať pomôcť svýberom výletov alebo nejakých voľnočasových aktivít, v hoteli vám radi pomôžu.

Tipy na výlety

Slovenský raj (hotel sa nachádza v oblasti)

Park vSlovenskom raji je preslávený hlavne svojím členitým terénom s roklinami a kaňonmi, po ktorých stenách tu vedú rebríky so stúpačkami. Navyše sa tu nachádza rad jaskýň, z ktorých je však verejnosti prístupná len Dobšinská ľadová jaskyňa. Nenechajte si ujsť jej návštevu.

Lyžiarske strediská (7 – 30 km)

Lyže na plecia ahor sa brázdiť okolité lokality. Buď si zabežkujte vMlynkách, alebo si zalyžujte vstrediskách Poráč – Brodok (25 km) a Krompachy – Plejsky (35 km). Kto má chuť, vybrať sa vie priamo do Vysokých Tatier (30 km), ktoré ponúkajú mnoho atrakcií ašportového vyžitia.

Spišský hrad (31 km)

Bol by hriech nenavštíviť jednu z najrozsiahlejších slovenských hradných zrúcanín. Spišský hrad je naším historickým skvostom. História hradu sa začína písať už v 12. storočí, pričom v roku 1241 odolal tatárskemu vpádu. Postupne dochádzalo k rôznym prestavbám, v roku 1780 však hrad vyhorel a prestal sa používať. Na rekonštrukciu potom čakal dve storočia, a to až do roku 1970.

Dodatky:

  • Zariadenie nie je vybavené prístupom pre vozičkárov.
  • Kupón nie je možné využiť od 21. 12. 2016 do 6. 1. 2017.
  • Po obdržaní kupónu si čo najskôr zarezervujte termín pobytu v ubytovacom zariadení na telefónnom čísle +421534491129, +421 917 372 531 alebo e-mailom nagrandhotelspis@rucon.ska pri rezervácii nahláste kód kupónu.
  • Rezerváciu je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia kupónu, pokiaľ nevypršala jeho platnosť.
  • Po rezervácii termínu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • Ak nemáte auto, nevadí! Nájdite si vhodnéautobusové alebo vlakové spojenie.

89 €
127 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
89 €
127 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
40
50
40