Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Chrumkavá červená kapusta, lahodné kačacie mäso a pravé zemiakové lokše. V reštaurácii Apetito v Trnave sa o vaše chuťové bunky postarajú.

51
Popis ponuky

Kačacie hody v reštaurácii Apetito sa môžu práve začať. Príďte si pochutnať na výbornom jedle v spoločnosti svojej rodiny alebo priateľov. Čaká na vás chrumkavá kačka, výborná kapusta a zemiakové lokše.

Hotel je známy svojou chutnou kuchyňou a príjemnou reštauráciou, ktoré sú vďaka svojmu spoľahlivému personálu a kvalitnej technológii dodávateľom stravy pre mnohé podniky a organizácie.

V priestoroch klimatizovanej reštaurácie s kapacitou 90 miest má zákazník možnosť kvalitného stravovania v podobe denného menu alebo jedál na objednávku z jedálneho lístku. Taktiež je možné si vybrať zo širokej ponuky nápojov a posedieť si v príjemnom prostredí s priateľmi, alebo si vychutnať športové prenosy na televíznej obrazovke, či využiť bezplatné internetové wi-fi pripojenie pre hostí reštaurácie

Priestory reštaurácie sú obľúbeným miestom usporadúvania rôznych spoločenských akcií ako sú recepcie, bankety, svadby, rodinné oslavy a udalosti, firemné večierky. Pre uzavretú spoločnosť ponúkajú priestory salóniku s kapacitou 16 a 8 miest pre usporadúvanie rôznych školení, prezentačné akcie, menšie oslavy a posedenia.
5,90 €
12 €

Kúpené
86x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
5,90 €
12 €

Kúpené
86x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

83
23
13
13