Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Rodinná dovolenka pri hrade De La Motte neďaleko maďarského mesta Eger. Pobyt v malebnom hoteli Tündérkert s polpenziou a vstupom do zámku.

67
Popis ponuky

Neďaleko maďarského mesta Eger presláveného vynikajúcim vínom, v malebnom prostredí vzácnych starých drevín, nájdete hotel Tündérkert, čo v jazyku našich južných susedov znamená čarodejná záhrada. Svoj názov nedostal tento štýlový trojhviezdičkový hotel náhodou - rozprávkový zámocký park z 18. storočia a malebný zámok De La Motte stoja totiž v jeho bezprostrednej blízkosti. Unikátne historické okolie prepožičiava kus svojej atmosféry aj samotnému hotelu a jeho návštevníci sa tak môžu tešiť nielen na príjemné prostredie, ale tiež na širokú paletu zážitkov, ktoré ich na tomto unikátnom mieste čakajú.

Elegantný Hotel Tündérkert ponúka svojim hosťom ubytovanie v 36 útulných, zvukotesných izbách, zariadených v príjemnom štýle vintage. Okrem komfortného ubytovania ponúka hotel svojim hosťom krytý bazén, krásnu záhradu, terasu, knižnicu, detský kútik pre najmenších hostí, ale aj požičovňu bicyklov či služby profesionálnych opatrovateľov detí.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
Práve prezerá 41 ľudí
40
60
38