Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vždy krásna Praha s ubytovaním v 4* hoteli podľa vášho výberu. Spolu s využitím jedinečného wellness vo dvojici.

32
Popis ponuky

Praha, tej sa nedá odolať - pamiatky, nákupy, krásne mesto a ubytovanie s bohatými raňajkami v jednom z piatich exkluzívnych hotelov podľa vášho výberu.

Luxusný 4-hviezdičkový hotel sa nachádza len 7 km od centra Prahy. Miestne turistické atrakcie, ako je Kráľovská záhrada, Pražský hrad a katedrála svätého Víta, sú neďaleko od hotela.

Moderný hotel v Prahe 4 - Holiday Inn Prague Congress Centre v novom sviežom dizajne je oázou pohodlia v pokojnej oblasti pri bráne starobylého Vyšehradu. V centre mesta však môžete byť len za 5 min jazdy metrom, kedykoľvek zatúžite po ruchu modernej doby. 251 izieb vybavených samostatne ovládanou klimatizáciou a kúrením, veľkou posteľou s výberom z niekoľkých typov vankúšov a ďalšími vymoženosťami vám zabezpečí výdatný odpočinok po náročnom dni objavovania krás starej Prahy.

Rodinný Hotel Praga 1885**** je preslávený nielen vďaka skvelému servisu a nadštandardnému prístupu k zákazníkom, ale tiež pre svoju jedinečnú domácu atmosféru, ktorá vo vás zanechá nezabudnuteľný zážitok a pocit domova aj na cestách.

Elegantný, novo zrekonštruovaný hotel Antik City je situovaný v tichej uličke v Novom Meste v blízkosti Václavského námestia, v samom srdci finančného a obchodného centra historickej Prahy.

Hotel Antik City svojou lokalitou uspokojí aj najnáročnejšiu klientelu, túžiaci ako po víru veľkomesta, ako aj klientelu vyžadujúcu kľudný spánok po celodenných exkurziách.

Na každom kroku tu na vás dýcha história, pretože Nové Mesto Pražské bolo vybudované už v 14.storočí Karolom IV., ktorý mal veľký záujem na zveľadenie mesta a urobiť tak z neho jedno z najkrajších miest Európy.

Okrem unikátnych pamiatok sa v tesnej blízkosti hotela ponúka mnoho obchodov a butikov svetových značiek, nespočetné množstvo reštaurácií, kaviarní, barov a nočných klubov.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
Práve prezerá 37 ľudí
18
40
55