Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Krásy Krakova so šikovným ubytovaním, rýchlou dostupnosťou do centra a zastávkou MHD hneď pri hoteli za výbornú cenu.

58
Popis ponuky

Hotel, v ktorom si zaspomínate na časy socializmu. Je síce skromný vybavením a zariadením, no uchváti vás jeho výnimočná cena a poloha v Krakove, čo je jeho najväčšou výhodou. Ľahká dostupnosť autom, pri hoteli električka, ktorou sa pohodlne a rýchlo dostanete do centra mesta. Vychutnajte si krásy historického Krakova s ubytovaním za super cenu.

Dvojhviezdičkový hotel Štart vám ponúkne jednoduché a čisté ubytovanie s raňajkami a výbornou polohou - do centra mesta len 15 minút električkou. Hotel Štart** sa nachádza v krátkej vzdialenosti od historického centra Krakova a hradu Wawel a len 2 km od svätyne Božej lásky v Lagiewniki. Električka, s ktorou budete v centre za 15 minút je hneď vedľa hotela. Priamo pri hoteli je tiež Tesco otvorené 24 hodín. Domáci miláčikovia sú vítaní. Všetky izby boli vymaľované v roku 2015, sú vybavené kúpeľnou, stolom, stoličkami.

Napriek tomu, že je Krakov pulzujúce mesto, necítiť v ňom taký stres a uponáhľanú dobu. S nami si vo dvojici môžete počas troch dní vychutnať krásy tohoto historického mesta.

Nie vždy je potrebné luxusné ubytovanie. Tento hotel je veľmi skromný, ale kto by už len trávil čas zavretý v izbe, keď je v takom krásnom a historickom meste? Vďaka jeho nízkej cene nebudete mať výčitky svedomia z minimálneho času stráveného v izbe a môžete dosýta spoznávať cudzie mesto.

Jedno z najkrajších európskych námestí je Rynek Główny. Je najväčším stredovekým trhoviskom v Poľsku a celej strednej Európe. Doposiaľ ostalo najdôležitejším uzlom Starého mesta.

Kráľovský hrad Wawel je symbolom samotného Poľska a od roku 1320 na tomto mieste začali korunovať poľských kráľov. Miestni Vám určite radi porozprávajú príbeh o drakovi, ktorý sa udomácnil za jeho hradbami. Plyšových zelených dráčikov tu predávajú na každom kroku.

Mariánsky kostol je po Wawelskej katedrále druhý najvýznamnejší kostol Krakova. Ide o dvojvežový gotický šperk z roku 1223. Červenou tehlovou fasádou pripomína skôr kostoly zo Škandinávie. Skutočným pokladom je však jeho neskorogotický oltár pripomínajúci vrcholné práce z dielne Majstra Pavla z Levoče.

Krakov zostal ako zázrakom počas druhej svetovej vojny neporušený a tak isto sa na ňom výrazne nepodpísal ani komunistický režim. Preto sa tu doposiaľ nachádza vyše 6 tisíc historických objektov. Množstvo zelene v meste, ktorá neustúpila výstavbe, centrum, ktoré je zapísané na zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO, či samotní Krakovčania dokázali vyčarovať z veľkomesta neopakovateľnú atmosféru malého mesta na okraji provincie.

www.hotelstart.com.pl
50 €
118 €

Kúpené
78x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
50 €
118 €

Kúpené
78x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
Práve prezerá 114 ľudí
37
50
40